آزمون ورودی بیست‌و‌ پنجمین دوره مربی بدنساز (ویژه بانوان) برگزار شد

آزمون ورودی بیست‌و‌ پنجمین دوره مربی بدنساز (ویژه  بانوان) برگزار شد
آزمون ورودی بیست‌و پنجمین دوره مربی بدنساز، صبح امروز و با حضور بیش از 80 نفر از بانوان ورزشکار و مربی رشته‌های مختلف ورزشی در آکادمی ملی المپیک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک، آکادمی ملی المپیک بنابر اهداف و همچنین رسالتی که بر دوش دارد، در طول چند سال گذشته و به طور مرتب، دوره‌های آموزشی تخصصی از جمله مربی بدنساز را در دو بخش آقایان و بانوان برگزار کرده است.

صبح امروز، آزمون ورودی بیست‌و پنجمین دوره مربی بدنساز ویژه آقایان با حضور بیش از 80 نفر از مربیان و ورزشکاران علاقمند به حضور در این دوره، در دو بخش تئوری و عملی برگزار شد.

قبول شدگان در این آزمون، در دوره آموزش مربی بدنساز که طی روزهای ده لغایت بیستم آذرماه سال جاری در آکادمی ملی المپیک برگزار خواهد شد شرکت خواهند کرد.

آزمون تئوری از کتاب آمادگی‌جسمانی نوشته دکتر عباسعلی گائینی و دکتر حمید رجبی و آ

آزمون تئوری از کتاب آمادگی‌جسمانی نوشته دکتر عباسعلی گائینی و دکتر حمید رجبی و آزمون عملی نیز شامل دوی 9*4، چابکی، دوی سرعت 36 متر، پرش طول و تنه به جلو که توسط کارشناسان مرکز سنجش و توسعه قابلیت‌های جسمانی آکادمی ملی المپیک انجام گرفت.

پس از پایان این آزمون‌ها، 35 نفر جواز حضور در دوره 10 روزه بدوره مربی بدنساز را خواهند گرفت که پس از حضور در دوره و انجام آزمون‌های پایان دوره، در صورت کسب حدنصاب نمره قبولی موفق به اخذ گواهینامه دوره که به دو زبان فارسی و انگلیسی است، خواهند شد.

نتایج آزمون‌های ورودی حداکثر تا یک هفته دیگر از طریق سایت آکادمی ملی المپیک اعلام خواهد شد.  

 

۳۰ آبان ۱۳۹۷ ۱۳:۱۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید