کارگروه تشکیل مرکز پیشگیری از آسیب‌های ورزشی برگزار شد

کارگروه تشکیل مرکز پیشگیری از آسیب‌های ورزشی برگزار شد
با حضور اعضای کارگروه تشکیل مرکز پیشگیری از آسیب های ورزشی در آکادمی ملی المپیک، دومین جلسه رسمی این کارگروه تشکیل گردید.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک، در راستای توسعه علمی ورزش قهرمانی کشور در زمینه های مختلف نظیر آزمون های آمادگی جسمانی، مباحث پزشکی ورزشی، روانشناسی ورزشی و با توجه به رسالت آکادمی ملی المپیک در خصوص ارائه خدمات نوین ورزشی به قهرمانان رشته های مختلف ورزشی، این نهاد علمی، پژوهشی و ورزشی با توجه به شیوع بیش از پیش آسیب های ورزشی در بین ورزشکاران شاخص و همچنین چگونگی انجام اقدامات لازم برای پیشگیری از آسیب های ورزشی، اقدام به تشکیل کارگروهی با همین مضمون کرده است.
به همین منظور، دومین جلسه کارگروه تشکیل مرکز پیشگیری از آسیب های ورزشی با حضور دکتر محمدحسین علیزاده، دکتر رحیمی و دکتر سید شمس الدین تقوی در مرکز پزشکی ورزشی آکادمی ملی المپیک برگزار شد.
از مهمترین مباحثی که در این جلسه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت می‌توان به ارائه طرح‌های اولیه و پیشنهادی اعضای کارگروه برای تشکیل مرکز پیشگیری از آسیب های ورزشی و همچنین مهمترین فعالیت‌هایی که در این مرکز انجام خواهد شد، اشاره کرد.
۲۶ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۲۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید