/ نمایش جزییات خبر

آزمون ورودی بیست‌و‌چهارمین دوره مربی بدنساز (ویژه آقایان) برگزار شد

آزمون ورودی بیست‌و‌چهارمین دوره مربی بدنساز (ویژه آقایان) برگزار شد
آزمون ورودی بیست‌وچهارمین دوره مربی بدنساز، صبح امروز و با حضور بیش از 90 نفر از ورزشکاران و مربیان رشته‌های مختلف ورزشی در آکادمی ملی المپیک برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک، بنابر اهداف و همچنین رسالتی که بر دوش آکادمی ملی المپیک وجود دارد، این مجموعه در طول چند سال گذشته و به طور مرتب، دوره‌های آموزشی تخصصی از جمله مربی بدنساز را در دو بخش آقایان و بانوان برگزار کرده است.
صبح امروز، آزمون ورودی بیست‌و‌چهارمین دوره مربی بدنساز ویژه آقایان با حضور بیش از 90 نفر از مربیان و ورزشکاران علاقمند به حضور در این دوره، در دو بخش تئوری و عملی برگزار شد.
قبول شدگان در این آزمون، در دوره آموزش مربی بدنساز که طی روزهای ششم لغایت شانزدهم مرداد ماه سال جاری در آکادمی ملی المپیک برگزار خواهد شد شرکت خواهند کرد.
آزمون تئوری از کتاب آمادگی‌جسمانی نوشته دکتر عباسعلی گائینی و دکتر حمید رجبی و آزمون عملی نیز شامل دوی 9*4، چابکی، دوی سرعت 36 متر، پرش جفت دو‌طرف (استقامت در قدرت) و پرش درجا بوده که توسط کارشناسان مرکز سنجش و توسعه قابلیت‌های جسمانی آکادمی ملی المپیک انجام گرفت.
پس از پایان این آزمون‌ها، 35 نفر جواز حضور در دوره 10 روزه بیست‌و‌چهارمین دوره مربی بدنساز را خواهند گرفت که پس از حضور در دوره و انجام آزمون‌های پایان دوره، در صورت کسب حدنصاب نمره قبولی موفق به اخذ گواهینامه دوره که به دو زبان فارسی و انگلیسی است خواهند شد.
نتایج آزمون‌های ورودی حداکثر تا یک هفته دیگر از طریق سایت آکادمی ملی المپیک اعلام خواهد شد. 
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ۱۶:۲۴
تعداد بازدید : ۶۸۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید