جهت حضور در مسابقات قهرمانی جهان و کسب سهمیه المپیک : بانوان کماندار تست دادند

جهت حضور در مسابقات قهرمانی جهان و کسب سهمیه المپیک :
بانوان کماندار تست دادند
کمانداران حاضر در اردوی آماده سازی تیم ملی تیراندازی با کمان بانوان در دو بخش کامپوند و ریکرو تست آمادگی جسمانی دادند.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، 10 کماندار خانم حاضر در اردوی آماده سازی تیم های ریکرو و کامپوند بانوان که خود را برای مسابقات قهرمانی جهان و همچنین کسب سهمیه تیمی المپیک ریو آماده می کنند در آزمونهای آمادگی جسمانی آکادمی ملی المپیک شرکت کردند.
پنج ورزشکار در بخش کامپوند که 22 دیماه جهت حضور در مرحله سوم مسابقات جام جهانی فرانسه به این کشور اعزام خواهند شد به همراه پنج کماندار در بخش ریکرو که مهیای حضور در مسابقات کسب سهمیه تیمی این رشته المپیکی می شوند در این آزمونها حضور یافتند.
بانوان ریکرو باز پیش از اعزام به رقابتهای کسب سهمیه در سه رویداد کاپ آسیایی تایلند در اواخر اسفند ماه سال جاری، تورنمنت چین در اواخر فروردین ماه 1395 و بلافاصله پس از چین اردویی یک هفته ای را در کلمبیا خواهند داشت تا با آمادگی بیشتری در مسابقات کسب سهمیه که خرداد 1395 در کشور ترکیه برگزار خواهد شد اعزام شوند.
ملیکا عبدالکریمی، مریم محمودی، سمیه ماهیگیران و زهرا دهقان در بخش ریکرو و مریم رنجبر، افسانه شفیعی، پریسا برات چی، ویدا هنرمند، فرشته قربانی و مژگان مژگانی در رشته کامپوند در آزمونهای آمادگی جسمانی آکادمی ملی المپیک شرکت کردند.
لازم به ذکر است سرمربی تیم ریکرو بانوان نجمه آبتین و مجید احمدی نیز مربیگری تیم کامپوند را بر عهده دارند.
۱۳ دی ۱۳۹۴ ۱۲:۱۳
تعداد بازدید : ۹۰۳
کد خبر : ۲,۴۰۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید