در ادامه اردوهای آماده سازی مسابقات انتخابی المپیک: بوکسورها تست دادند

در ادامه اردوهای آماده سازی مسابقات انتخابی المپیک:
بوکسورها تست دادند
نفرات حاضر در دومین مرحله از اردو های آماده سازی تیم ملی بوکس که خود را برای حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک آماده می کنند تست آمادگی جسمانی دادند.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، 14 بوکسور از 23 ورزشکار حاضر در این اردو که از 24 آذر ماه دومین مرحله از اردوهای آماده سازی خود را جهت حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک آغاز کردند در این آزمون ها حضور یافتند.
مهرداد حمیدیان مربی تیم ملی بوکس در خصوص اردوی این تیم گفت: دور نخست تمرینات تیم ملی بوکس در تاریخ 25 آبان ماه و با دعوت از 30 بوکسور آغاز شد که در پایان این اردو و با برگزاری مسابقات انتخابی 23 بوکسور انتخاب و به مرحله دوم تمرینات دعوت شدند.
وی گفت: تمرینات تیم ملی بوکس در این مرحله از اردوها در سالن شماره 9 مجموعه ورزشی انقلاب تهران و زیر نظر مربیان این تیم آقایان  علی استکی، همایون امیری، مهرداد حمیدیان، علی اشرفی و مهدی شفیعی تا 15 دیماه ادامه خواهد داشت.
مسابقات کسب سهمیه المپیک بوکس چهارم فروردین ماه 1395 در کشور چین برگزار خواهد شد و ملی پوشان بوکس پیش از آن در تاریخ سوم بهمن ماه 94 در تورنمنت بین المللی مجارستان حضور خواهند یافت.    
۱ دی ۱۳۹۴ ۱۳:۱۱
تعداد بازدید : ۹۸۲
کد خبر : ۲,۳۹۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید