/ نمایش جزییات خبر

سرمربی جودو ناشنوایان : برای کسب مدال المپیک به صوفیه می رویم

 سرمربی جودو ناشنوایان :  برای کسب مدال المپیک به صوفیه می رویم
تیم ملی جودو ناشنوایان هفتمین مرحله از اردوی آمادگی خود را جهت حضور در رقابت های دفلمپیک بلغارستان آغاز کرد.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، تیم ملی جودوی ناشنوایان کشورمان هفتمین مرحله از اردوی آمادگی خود را جهت حضور در بیست دومین دوره رقابت های دفلمپیک 2013 صوفیه از دیروز آغاز کردند.
محمد منصوری سرمربی این تیم در خصوص روند آماده سازی جودو کاران گفت: پیش از این شش مرحله اردو را سپری کردیم در این مدت روی تکتیک و تاکتیک ها بیشتر کار کردیم. امروز هم ملی پوشان را به آکادمی ملی المپیک آوردیم تا با انجام تست های آمادگی جسمانی از آخرین وضعیت بدنی ملی پوشان با خبر شویم تا در ادامه اردوهای پیشرو تا مسابقات بتوانیم با در نظر گرفتن وضعیت شان برنامه ریزی مناسبی کنیم.
وی با اشاره به مدت کوتاه شکل گرفتن جودو ناشنوایان در کشورمان و عنوان های بدست آمده اشاره کرد: حدود دو سال است که این تیم تشکیل شده است. ما درسال 2012 در مسابقات آسیایی کره جنوبی توانستیم با وجود کشورهای ژاپن و کره به مقام قهرمانی دست یابیم.
وی با ادامه به تمهیدات در نظر گرفته شده برای ملی پوشان و کسب مدال در رقابت های المپیک بلغارستان خواستار حمایت بیشتر مسئولین شد.
سرمربی جودو ناشنوایان در پایان در خصوص  پیش بینی خود از  کسب مدال در این رقابت ها گفت: سال گذشته مسابقات آسیایی هفتمین دوره خود را سپری کرد و تیم کشورمان اولین حضور خود  را تجربه می کرد، ولی توانست عنوان اولی این رقابت ها را به نام خود کند در صورتی که ما به مسئولین فدراسیون هیچ قولی را برای کسب مدال ندادیم. ولی با توجه به تجربه بدست آمده جودوکاران در آن مسابقات، این پتانسیل را دارند تا در المپیک صوفیه هم خوش رنگ ترین مدال ها را از آن خود کنند.
لازم به ذکر است جودو کاران کشورمان تمرینات خود را روزی سه نوبت انجام می دهند و اردوی خود را تا هفتم خرداد ماه ادامه می دهند. 
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۳۲
تعداد بازدید : ۲,۴۷۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید