/ نمایش جزییات خبر

دیدار رئیس آکادمی ملی المپیک با مدیر کل ورزش کشور تونس

دیدار رئیس آکادمی ملی المپیک با مدیر کل ورزش کشور تونس
مهندس شاهرخ شهنازی رئیس آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک با منجی القشوری مدیر کل ورزش کشور تونس دیدار و بر افزایش همکاریهای دو جانبه تاکید کردند.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، منجی القشوری مدیر کل ورزش کشور تونس در ابتدای این دیدار ضمن ابراز خرسندی از حضور در ایران گفت: من به کشورهای زیادی سفر کردم ولی حضور در ایران حس خوبی را در ما ایجاد کرد و ما  یک دید مثبت به این کشور داریم و امیدواریم که بتوانیم پس از این سفر دست پر به کشورمان برگردیم.
منجی القشوری همچنین به ملاقات با وزیر ورزش ایران و توافقات انجام شده اشاره کرد و توصیه وزیر در خصوص استفاده از امکانات آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک و همکاریهای بیشتر با این مجموعه را خاطر نشان شد.
در ادامه مدیرکل ورزش کشور تونس گفت: ما خواهان همکاری در سه محور مطالعات ورزشی، تجهیز اماکن ورزشی و اعزام مربیان و ورزشکاران جهت برپایی اردوهای تمرینی و حضور مربیان ایرانی در کشور تونس برای تدریس هستیم.
وی همچنین در ادامه به رشته های جودو، کاراته، کشتی فرنگی، دو و میدانی، وزنه برداری و ورزش های پارالمپیکی اشاره کرد و در گام اول خواستار استفاده از تجربیات مربیان ایرانی در این رشته ها و برگزاری اردوهای مشترک شد. 
در ادامه مهندس شاهرخ شهنازی رییس آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک نیز ضمن خوشامدگویی به میهمانان این جلسه ضمن معرفی بخش های مختلف این مجموعه و فعالیت های آنان به برگزاری اردوهای ورزشکاران جهت حضور در بازیهای المپیک لندن اشاره کرد و گفت: کلیه تیم ها جهت حضور در میادین بین المللی بالاخص آسیایی و المپیک در این مجموعه حاضر شده و از امکانات این مجموعه استفاده می کنند. در بازیهای المپیک و پارالمپیک 2012 لندن نیز قهرمانان ما چه بصورت تیمی وچه انفرادی در آکادمی حاضر شده و از امکانات و تخصص کارشناسان ما بهره گرفتند.
در ادامه شهنازی در خصوص فعالیتهای دیگر این مجموعه نیز گفت: در زمینه آموزشی ما همچنین دوره های مختلفی را برای مدیران ورزشی ایران و کشور های مسلمان برگزار می کنیم و با کشورهایی همچون کرواسی و هندوستان به منظور انجام مطالعات پژوهشی ورزشی همکاری های مشترک داریم و امیدواریم بتوانیم میزبان خوبی نیز  برای ورزش کشور تونس در آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک باشیم. 
گفتنی است که در پایان این دیدار مدیر کل ورزش کشور تونس و همراهان از اماکن و بخش های مختلف آکادمی بازدید کردند.
منجی القشوری مدیر کل ورزش کشور تونس، خانم روضه عسال مدیر دفتر همکاری های بین المللی و روابط خارجی و الجیلانی الهمامی به عنوان مسئول در وزارت ورزش کشور تونس و همچنین مهندس شاهرخ شهنازی رئیس آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، مهران سررشته معاون اجرایی  آکادمی و همچمین دکتر شریف و آزاده نجفی مدیران بخش پزشکی ورزشی و روابط عمومی آکادمی ملی لمپیک و پارالمپیک  در این نشست حضور داشتند.
۲۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۲
تعداد بازدید : ۱,۸۱۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید