با هدف ارتباط دوسویه با کاربران: بانک ایده و پیشنهاد وبسایت آکادمی ملی المپیک راه اندازی شد

با هدف ارتباط دوسویه با کاربران: بانک ایده و پیشنهاد وبسایت آکادمی ملی المپیک راه اندازی شد
آکادمی ملی المپیک با هدف ارتباط دوسویه و همچنین ارائه خدماتی بهتر به کاربران، اقدام به راه اندازی بانک ایده و پیشنهاد در وبسایت این آکادمی کرده است.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک، اواخر بهمن ماه سال گذشته و همزمان با اعیاد شعبانیه بود که وبسایت اطلاع رسانی آکادمی ملی المپیک با محیط و امکاناتی جدید و همسو با آخرین دستاوردهای علم ارتباطات در دسترس اهالی ورزش قرار گرفت.
در این وبسایت که با هدف بهبود در شیوه اطلاع رسانی و عنایت به استانداردسازی محتوا طراحی و اجرا شده است، علاوه بر توجه ویژه به سهولت دسترسی مخاطبان به اخبار و تصاویر مندرج در سایت و تغییرات اساسی در پوسته ظاهری، از قابلیت های جدیدی نظیر آکادمی دیجیتال، تور مجازی و....  بهره گیری شده است.
در همین راستا و به منظور دریافت طرح ها، پیشنهادات و انتقادات سازنده کاربران این مجموعه بخش جدیدی با عنوان"بانک ایده و پیشنهاد" در وبسایت مذکور راه اندازی شده است که کاربران می توانند ضمن مراجه به صفحه اصلی وبسایت آکادمی ملی المپیک به نشانی https://academy.olympic.ir و کلیک بر روی آیکون بانک ایده و پیشنهاد، به ارائه پیشنهادات خود در موضوعات مختلف نظیر کارگاه ها و دوره های آموزشی، ارائه خدمات تمرینی و اردویی و .... اقدام کنند.
شایان ذکر است برنامه ریزی، طراحی و اجرای پروژه سامانه جدید آکادمی ملی المپیک که سامانه ای پویا، منعطف و منطبق با فناوری‌های روز می‌باشد، به عنوان اولین حلقه از مجموعه‌ای از تحولات فناورانه و نخستین گام برای ارائه خدمات هوشمند این آکادمی به جامعه مخاطب انجام گرفته است.


۲۰ تیر ۱۴۰۳ ۰۷:۴۹
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید