اعضای تیم ملی کشتی فرنگی در معاینات پایش سلامت آکادمی ملی المپیک

اعضای تیم ملی کشتی فرنگی در معاینات پایش سلامت آکادمی ملی المپیک
صبح امروز و با حضور در آکادمی ملی المپیک، اعضای تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان در حضور حسن حسین زاده مربی این تیم در معاینات پایش سلامت مرکز پزشکی ورزشی آکادمی ملی المپیک حضور یافتند.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک، ملی پوشان فرنگی کار علاوه بر معاینات عمومی، تحت ارزیابی‌های کامل سیستم اسکلتی_عضلانی و همچنین سلامت قلب و عروق شامل الکتروکاردیوگرافی، اکو کاردیوگرافی و تست تحریکی قلبی قرار گرفتند.
اردونشینان تیم ملی کشتی فرنگی که این مرحله از اردوهای خود را از روز گذشته (به مدت 10 روز) در خانه کشتی آغاز کرده اند علاوه بر آزمون های مذکور، به جهت سلامت دهان و دندان، هم به صورت بالینی و هم رادیولوژیک مورد ارزیابی قرار گرفتند.
بینایی سنجی، مشاوره های روانشناسی و مشاوره های تغذیه ورزشی از دیگر خدماتی بود که اعضای تیم ملی کشتی فرنگی، با حضور در مرکز پزشکی ورزشی از آن بهره مند شدند.
گفتنی است صبح امروز و پیش از انجام آزمون های مذکور، ملی پوشان این تیم در آزمون های ترکیبات بدنی مرکز سنجش و توسعه قابلیت های جسمانی آکادمی ملی المپیک حضور پیدا کردند.  
مهدی محسن نژاد، میثم دلخانی، محمدرضا گرایی، سعید اسماعیل زاده، محمدرضا رستمی، امین کاویانی نژاد، علیرضا محمدی، محمد هادی ساروی، امین میرزا زاده، پویا دادمرز و فردین هدایتی اردونشینان تیم ملی کشتی فرنگی هستند که در این آزمون ها حضور یافتند.
شایان ذکر است تا کنون تیم ملی کشتی فرنگی در اوزان 60، 67، 97 و 130 کیلوگرم موفق به کسب سهمیه المپیک پاریس شده است و تنها در دو وزن 77 و 87 کیلوگرم موفق به این مهم نشده است.
از مسابقات کسب سهمیه پیش روی این تیم میتوان به مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی آسیا که اردیبهشت ماه سال آینده و به میزبانی قرقیزستان برگزار خواهد شد اشاره کرد. فرنگی کاران ایران این فرصت را دارند تا در صورت راهیابی به فینال این مسابقات، جواز حضور در بازی های المپیک را در دو وزن باقیمانده کسب کنند.
هدایت تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان در اردوهای آماده سازی این تیم بر عهده حسن رنگرز می باشد.۲۷ دی ۱۴۰۲ ۱۴:۳۶
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید