اعضای تیم ملی هاکی روی یخ آقایان تست دادند

اعضای تیم ملی هاکی روی یخ آقایان تست دادند
ورزشکاران حاضر در نخستین اردوی آماده سازی تیم ملی هاکی روی یخ آقایان که اسفندماه سال جاری مسابقات جام جهانی Dvision3 را پیش رو دارند صبح امروز در آزمون های آمادگی جسمانی آکادمی ملی المپیک حضور یافتند.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک، اردوهای آماده سازی تیم ملی هاکی روی یخ آقایان از یک ماه پیش و با حضور 18 ورزشکار در رده سنی بزرگسال آغاز و در ادامه (از هفته گذشته) با اضافه شدن 12 ورزشکار در رده سنی جوانان به این اردو، تمرینات این تیم به منظور حضور در مسابقات جهانی با 30 نفر در حال پیگیری است.  
گفتنی است میزبان مسابقات مذکور که اسفندماه سال جاری برگزار خواهد شد تا این لحظه از سوی فدراسیون جهانی اعلام نشده و این در حالی است که ایران نیز درخواست رسمی خود را به منظور میزبانی این مسابقات به فدراسیون جهانی اعلام کرده است.
در همین راستا و به منظور ارزیابی میزان آمادگی جسمانی ملی پوشان حاضر در این اردو، صبح امروز 20 اردونشین تیم ملی هاکی روی یخ (در قالب گروه نخست) در آزمون های آمادگی جسمانی آکادمی ملی المپیک حضور پیدا کردند. 10 ملی پوش دیگر حاضر در اردوهای آماده سازی این تیم نیز روز دوشنبه هفته آینده در این آزمون ها حضور پیدا خواهند کرد.
شایان ذکر است علاوه بر کاوه صدقی رئیس انجمن هاکی روی یخ، فرزاد هوشیدری به عنوان سرمربی تیم ملی هدایت این تیم را در تمرینات آماده سازی که در بازار بزرگ ایران پیگیری می شود بر عهده دارند.
اسامی اردونشینان تیم ملی هاکی روی یخ آقایان که صبح امروز در آزمون های مذکور حضور یافتند به شرح زیر است:
مازیار قربانی، رضا پورهاشمی، محمدرضا شیخ جعفری، سهیل خلج، امیر مهدیون، عرشیا غفوی، مازیار حسینی، نیما مهربان، پارسا جلالی، امیر حیدری، آرمان بهری، ابوالفضل اسلامی، ایلیا حمزه، علیرضا مهدوی، حسین تاجیک، متین غفارزاده، امین کره ای، کیان فرساد، پارسا جلوداری و یونس ناقلی.

۱۴ تیر ۱۴۰۲ ۱۲:۴۲
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید