شمشیربازان اسلحه اپه تست دادند

شمشیربازان اسلحه اپه تست دادند
صبح امروز ورزشکاران حاضر در دومین مرحله از اردوهای آماده سازی تیم ملی شمشیربازی آقایان (اسلحه اپه) در آزمون های آمادگی جسمانی آکادمی ملی المپیک حضور یافتند.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک، نخستین مرحله از اردوهای آماده سازی تیم ملی شمشیربازی اسلحه اپه با حضور 8 شمشیرباز برتر و منتخب کادرفنی از اوایل اردیبهشت ماه آغاز شد.
در ادامه و پس از  برگزاری دو مرحله اردو و انجام 5 دور مسابقات انتخابی و درون اردویی، صبح امروز و در آخرین روز از دومین مرحله از اردوهای این تیم، اعضای تیم ملی شمشیربازی اسلحه اپه در آزمون های آمادگی جسمانی آکادمی ملی المپیک حضور یافتند.
اعضای این تیم طبق برنامه ریزی های انجام گرفته و پیش از آغاز مسابقات قهرمانی آسیا که در کشور چین برگزار خواهد شد، یک مرحله اردوی دیگر را پشت سر خواهند گذاشت.
به گفته حامد صداقتی سرمربی تیم اپه آقایان، اردوی مذکور (به صورت مشترک) یا با شمشیربازان روس در تهران و یا با شمشیربازان چینی، چند روز مانده به مسابقات قهرمانی آسیا در شهر نانجینگ برگزار خواهد شد.
محمدرضا طادی، محمد اسماعیلی، محمدرضا وثوقی، احمد کنعانی و امیرحسین موشحی پنج اردونشین این تیم هستند که در آزمون های صبح امروز شرکت کردند.
شایان ذکر است مسابقات شمشیربازی قهرمانی آسیا در اسلحه اپه اواخر خردادماه سال جاری برگزار خواهد شد.
۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۱۳:۵۱
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید