اعضای تیم ملی کیک بوکسینگ تست دادند

اعضای تیم ملی کیک بوکسینگ تست دادند
صبح امروز ورزشکاران دعوت شده به تیم ملی کیک بوکسینگ (استایل کی وان روز) با حضور کادرفنی این تیم در آزمون‌های آمادگی جسمانی مرکز سنجش و توسعه قابلیت‌های جسمانی آکادمی ملی المپیک حضور یافتند.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک، حمید رضا حجازی سرمربی تیم ملی کیک بوکسینگ در خصوص این آزمون ها گفت: پس از اعلام فراخوان انجمن کیک بوکسینگ فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی به هیأت های استانی در خصوص برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی کیک بوکسینگ که با تأخیری 3 ساله به دلیل شیوع کرونا در آذرماه 1400 و به میزبانی استان خوزستان (شهر ماهشهر) برگزار شد، 400 نفر از مدعیان حضور در تیم ملی در این مسابقات حضور یافتند.
وی افزود: در ادامه و با برگزاری مسابقات درون اردویی که خردادماه به میزبانی سالن شهید کپکانیان تهران و با شرکت چهار ورزشکار برتر مسابقات انتخابی برگزار شد، نفرات اصلی برای حضور در تیم ملی مشخص شدند که صبح امروز این نفرات (متشکل از 18 ورزشکار برتر یعنی نفرات اول و دوم هر وزن) در آزمون های آمادگی جسمانی آکادمی ملی المپیک شرکت کردند.
حجازی هدف از حضور ملی پوشان در آزمون های مذکور را ارزیابی اولیه دعوت شدگان به تیم ملی توسط کادرفنی عنوان کرد و ابراز داشت: شهر تبریز میزبان نخستین مرحله از اردوهای آماده سازی این تیم خواهد بود که طی روزهای 6 لغایت 12 مهرماه برگزار خواهد شد و طبق برنامه ریزی های انجام گرفته تا روز اعزام به مسابقات جهانی، دو مرحله اردوی دیگر را پشت سر خواهیم گذاشت.
سرمربی تیم ملی کیک بوکسینگ در رابطه با تعداد ورزشکاران اعزامی به مسابقات جهانی اظهار داشت: تیم ایران در 9 وزن می تواند به این مسابقات ورزشکار اعزام کند اما ما از روز نخست به دعوت شدگان تیم ملی اعلام کرده ایم که میزان آمادگی آنها از لحاظ فنی و بدنی و همچنین میزان تلاشی که در اردوهای تمرینی تا پیش از اعزام خواهند داشت مشخص خواهد کرد در چند وزن و چه تعداد ورزشکار آماده اعزام داریم.
وی در پایان ضمن اشاره به عدم اعزام این رشته ورزشی به مسابقات بین المللی طی سه سال گذشته که به دلیل شیوع کرونا روی داد، به کار سخت این تیم که در آخرین اعزام خود به مسابقات جهانی ایتالیا با کسب 7 نشان طلا و یک برنز عنوان قهرمانی را از آن خود کرده بود اشاره کرد و ابراز امیدواری کرد با ترکیبی از ورزشکاران با تجربه و جوان در مسابقات پیش رو عنوان نخست مسابقات را کسب کنند.
گفتنی است حمیدرضا حجازی که از سال 1386 به عنوان سرمربی جوانان و پس از آن مربیگری در رده سنی بزرگسالان را در کارنامه دارد، از اواسط سال گذشته به عنوان سرمربی تیم ملی کیک بوکسینگ شروع به کار کرده است.
شایان ذکر است انجمن کیک بوکسینگ، تحت پوشش فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی، با مدیریت دکتر مولوی رئیس انجمن ملی کیک بوکسینگ، افشین چگینی نایب رئیس این انجمن و یاشار میردامادی مدیر تیم‌های ملی فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی در حال فعالیت است و کادرفنی تیم ملی کیک بوکسینگ را نیز این نفرات تشکیل می دهند:
حمیدرضا حجازی به عنوان سرمربی، میلاد مسلمی مربی بدنساز، مهدی ملاپروانه، وحید مهدوی و علی آقا‌جری مربیان این تیم و همچنین جواد حیدری، امیر سربازی و پوریا حسن زاده به عنوان کمک مربی.
لازم به ذکر است اعضای تیم ملی جوجیتسو در تاریخ 8 آبان به ترکیه محل برگزاری مسابقات جهانی کیک بوکسینگ اعزام خواهد شد و پس از حضور در مراسم وزن کشی که 9 آبان ماه خواهد بود، ملی پوشان این تیم به مدت 5 روز با رقبای خود به رقابت خواهند پرداخت.
۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ۱۴:۴۰
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید