دعوت شدگان به تیم ملی پاراتکواندو آقایان تست دادند

دعوت شدگان به تیم ملی پاراتکواندو آقایان تست دادند
صبح امروز اردونشینان تیم ملی پاراتکواندو آقایان برای دومین بار طی یک ماه گذشته در آزمون های آمادگی جسمانی مرکز سنجش و توسعه قابلیت های جسمانی آکادمی ملی المپیک حضور یافتند.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک، برترین های مسابقات قهرمانی کشور به همراه چهار مدال آور مسابقات کسب سهمیه بازی های آسیایی و گرند پری در سال جدید، از 31 خردادماه و به دعوت کادرفنی تیم ملی پاراتکواندو به اردوهای آماده‌سازی این تیم که مسابقات قهرمانی آسیا را پیش رو دارند دعوت شدند.
اعضای تیم ملی پاراتکواندو که تمرینات آماده سازی خود را در خانه تکواندو و زیر نظر مرتضی سلطانی سرمربی و علی کریمی به عنوان مربی پیگیری می کنند، صبح امروز و برای دومین بار طی ماه گذشته، زیر نظر کادرفنی این تیم در آزمون های آمادگی جسمانی آکادمی ملی المپیک حضور یافتند.
تیم ایران جهت حضور در مسابقات پاراتکواندو قهرمانی آسیا که بر خلاف نام آن با حضور نمایندگانی از تمامی قاره ها و ابتدای شهریورماه برگزار خواهد شد، 28 مردادماه با شش ورزشکار (در پنج وزن) به کشور ویتنام محل برگزاری این رویداد اعزام می شود تا از عنوان قهرمانی خود دفاع کند.
اسامی اردونشینان تیم ملی پاراتکواندو آقایان که از میانگین سنی 18 سال بهره می برد به شرح زیر است:
امیر جودی، امیرحسین علیزاده، محمد طاها حسن پور، سعید صادقیان پور، امیر محمد حقیقت شناس، علیرضا بخت و حامد حق شناس.
شایان ذکر است ترکیه، روسیه و آمریکا به عنوان رقبای خارج از قاره آسیا و همچنین قزاقستان، ازبکستان و مغولستان به عنوان سرسخت ترین رقبای ایران در قاره آسیا در مسابقات پیش می باشند.


۲۸ تیر ۱۴۰۱ ۱۴:۰۶
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید