آزمون ورودی دوره مربیگری خصوصی آکادمی ملی المپیک در دو بخش تئوری و عملی برگزار شد

آزمون ورودی دوره مربیگری خصوصی آکادمی ملی المپیک در دو بخش تئوری و عملی برگزار شد
آزمون ورودی نخستین دوره مربیگری خصوصی آکادمی ملی المپیک (ویژه آقایان) امروز و با حضور نزدیک به 50 نفر از متقاضیان حضور در این دوره توسط مرکز سنجش و توسعه قابلیت های جسمانی و مشارکت مرکز آموزش این آکادمی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک، منبع سوالات تئوری این آزمون از کتاب آمادگی جسمانی پیشرفته (ارزیابی و تجویز فعالیت ورزشی) ترجمه دکتر احمد آزاد، دکتر محمدرضا حامدی نیا، دکتر حمید رجبی و دکتر عباسعلی گایینی (انتشارات سمت) طراحی شده بود.
همچنین آزمون های عملی ورودی این دوره را نیز دویدن 1000 متر در 6 دقیقه_ آزمون چابکی (ایلینویز)_ آزمون انعطاف پذیری (تنه به جلو) و اجرای الگوهای حرکتی (زانوبلند- پلایومتریک) تشکیل دادند.
شایان ذکر است قبول شدگان در آزمون های مذکور در نخستین دوره مربیگری خصوصی که طی روزهای 1 تا 11 مردادماه سال جاری در آکادمی ملی المپیک برگزار می شود حضور خواهند یافت.
شایان ذکر است محورهای اصلی این دوره 10 روزه که از 28 سرفصل آموزشی تشکیل شده است عبارتند از:
آشنایی با مفاهیم اولیه ارزیابی و سنجش قابلیت های جسمانی، آشنایی با مفاهیم فیزیولوژی تمرین و طراحی برنامه غذایی و آشنایی با مفاهیم اصول تمرین و نحوه اجرای برنامه تمرینی با کاربران متفاوت.۲۲ تیر ۱۴۰۱ ۱۳:۲۲
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید