مراسم معارفه مدیر جدید مرکز آموزش و پژوهش آکادمی ملی المپیک برگزار شد

مراسم معارفه مدیر جدید مرکز آموزش و پژوهش آکادمی ملی المپیک برگزار شد
صبح امروز و با حضور دکتر سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک و سرپرست آکادمی ملی المپیک، محمدرضا اویسی مدیر امور اداری کمیته ملی المپیک، دکتر رامین طباطبایی سرپرست معاونت آموزشی و پژوهشی و نادر حاجی عباسی سرپرست معاونت اجرایی آکادمی ملی المپیک، مدیران مراکز این مجموعه، مراسم معارفه خانم مریم جعفری به عنوان مدیر جدید مرکز آموزش و پژوهش آکادمی ملی المپیک برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک، دکتر سعیدی در ابتدای این مراسم ضمن بیان اینکه امروز مراسم تودیع نداریم گفت: ما کماکان از تجربه و ظرفیت خانم دکتر ناهید کریمی مدیر پیشین مرکز آموزش و پژوهش آکادمی ملی المپیک در بخش‌های دیگر نظیر شورای پژوهش و نشر کمیته ملی المپیک و شورای حفاظت از ورزشکاران استفاده خواهیم کرد.
وی ضمن اشاره به تجارب ارزنده خانم دکتر کریمی از مدیران پیشین واحد همبستگی المپیک کمیته ملی المپیک و دیگر واحدهایی که ایشان در آن مشغول به کار هستند، از تلاش ها و زحمات وی به عنوان فردی کوشا و امانتدار تقدیر و تشکر کرد.
در پایان این مراسم، دکتر سعیدی با اهدای لوح تقدیری از زحمات دکتر ناهید کریمی تجلیل کرده و در ادامه حکم مدیریت مرکز آموزش و پژوهش آکادمی ملی المپیک را به خانم مریم جعفری اعطاء کرد.
در متن این حکم آمده است:
سرکار خانم مریم جعفری
با سلام
با عنایت به تعهد، تجربیات و سوابق سرکار عالی در امور آموزشی و پژوهشی، به موجب این ابلاغ به سمت "مدیر مرکز آموزش و پژوهش آکادمی ملی المپیک" منصوب می گردید. امید است با استعانت از خداوند متعال ضمن همکاری و هم افزایی با مدیران دیگر مراکز در راستای تحقق مأموریت و اهداف آکادمی ملی المپیک، موفق و موید باشید.
دکتر کیکاوس سعیدی
سرپرست آکادمی ملی المپیک

۲۲ تیر ۱۴۰۱ ۱۳:۲۰
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید