ارائه خدمات روان‌شناسی ورزشی آکادمی ملی المپیک به اعضای تیم ملی کاراته بزرگسالان

ارائه خدمات روان‌شناسی ورزشی آکادمی ملی المپیک به اعضای تیم ملی کاراته بزرگسالان
در جریان برپایی اردوی آماده سازی تیم ملی کاراته بزرگسالان در آکادمی ملی المپیک، تمرین مهارت های ذهنی اردونشینان این تیم با حضور مجدالدین مستعان از کارشناسان مرکز روان‌شناسی ورزشی آکادمی ملی المپیک پیگیری می شود.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک، مجدالدین مستعان روان‌شناس ورزشی تیم ملی کاراته در خصوص این تمرینات گفت: مرکز روان‌شناسی ورزشی آکادمی ملی المپیک در راستای آماده‌سازی بهتر تیم های ملی جهت حضور در رویدادهای مهم بین المللی، در کنار تلاش‌هایی که ورزشکاران و کادر فنی آن ها از لحاظ آمادگی جسمانی و همچنین تمرینات تکنیکی و تاکتیکی برای رسیدن به موفقیت انجام می‌دهند، به منظور کامل شدن مثلث آمادگی این قهرمانان، به ارائه خدمات لازم در زمینه آمادگی ذهنی آن ها اقدام می کند.
مستعان، بالا بردن احتمال کسب موفقیت در رویدادهای پیش رو را از مهم ترین اهداف ارائه خدمات مذکور به قهرمانان تیم های ملی عنوان کرد و افزود: تیم ملی کاراته چند سالی هست که از خدمات مرکز روان‌شناسی ورزشی آکادمی ملی المپیک استفاده می کند و بنده مدت دو ماه است که افتخار همکاری با این تیم را دارم که برای حضور در بازی های همبستگی کشورهای اسلامی آماده می شود.
وی افزود: تمرین در خصوص سبک زندگی حرفه ای، هدف چینی، افزایش انگیزه، ارتقاء اعتماد به نفس، تمرکز و بازیافت تمرکز و کنترل افکار از مهم ترین کارهایی است که در این مدت و تا اعزام اعضای این تیم به ترکیه محل برگزاری بازی های همبستگی کشورهای اسلامی انجام می دهیم تا اردونشینان کاراته کا در نهایت آمادگی ذهنی به این مسابقات اعزام شوند.
مستعان ضمن بیان اینکه ورزشکاران در کنار تمرینات بدنسازی و تکنیکی خود، در دو نوبت صبح و بعد از ظهر و به مدت 20 دقیقه تمرین ذهنی انجام می دهند اظهار داشت: بنده در مدت کم حضور خود در تیم ملی کاراته بزرگسالان، تقریباً در تمامی تمرینات آماده سازی فنی، تمرینات بدنسازی و مسابقات انتخابی اردونشینان حضور داشتم و امیدوارم در مسابقات پیش رو به موفقیت لازم دست پیدا کنند.
وی در پایان از کادر فنی تیم ملی، شهرام هروی (سرمربی این تیم) و همچنین احمدی، روحانی، فرخی و زیکساری مربیان فنی و چراغی مربی بدنساز تیم ملی کاراته به جهت داشتن تفکر حرفه ای در استفاده از خدمات روان شناسی ورزشی قدردانی نمود.
۱۸ تیر ۱۴۰۱ ۱۴:۴۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید