نخستین دوره مربیگری خصوصی (ویژه آقایان)

نخستین دوره مربیگری خصوصی (ویژه آقایان)
مرکز سنجش و توسعه قابلیت های جسمانی آکادمی ملی المپیک در نظر دارد با مشارکت مرکز آموزش این آکادمی طی روزهای 1 تا 11 مردادماه سال جاری نخستین دوره مربیگری خصوصی را ویژه آقایان برگزار نماید.

به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک، به همین منظور متقاضیان حضور در این دوره باید در آزمون های تئوری و عملی ورودی که در تاریخ 22 تیرماه (ساعت 9 صبح) در آکادمی ملی المپیک برگزار می شود حضور پیدا کنند تا در صورت قبولی در این آزمون، جواز حضور در دوره مذکور را کسب کنند.
شایان ذکر است آزمون ورودی این دوره از کتاب اصول و مفاهیم آمادگی جسمانی دکتر رجبی_ دکتر گائینی (انتشارات سمت) در بخش تئوری و آزمون های 1000 متر 6 دقیقه_ تست چابکی ایلینویز_ انعطاف تنه به جلو و اجرای الگوهای حرکتی )زانوبلند- پلایومتریک( را در بخش عملی تشکیل می دهند.
گفتنی است محورهای اصلی این دوره که از 28 سرفصل آموزشی تشکیل شده است عبارتند از:
آشنایی با مفاهیم اولیه ارزیابی و سنجش قابلیت های جسمانی، آشنایی با مفاهیم فیزیولوژی تمرین و طراحی برنامه غذایی و آشنایی با مفاهیم اصول تمرین و نحوه اجرای برنامه تمرینی با کاربران متفاوت.
متقاضیان حضور در دوره مربیگری خصوصی، جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط حضور در این دوره، به لینک زیر مراجعه نمایند:

http://academy.olympic.ir/fa/registration

۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ۱۵:۰۰
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید