مراسم معارفه سرپرست جدید معاونت اجرایی آکادمی ملی المپیک برگزار شد

مراسم معارفه سرپرست جدید معاونت اجرایی آکادمی ملی المپیک برگزار شد
صبح امروز و با حضور دکتر کیکاوس سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک و سرپرست آکادمی ملی المپیک، محمدرضا اویسی مدیر امور اداری کمیته ملی المپیک و همچنین مدیران مراکز مختلف این آکادمی، مراسم معارفه آقای نادر حاجی عباسی به عنوان سرپرست جدید معاونت اجرایی آکادمی ملی المپیک برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک، دکتر سعیدی در ابتدای این مراسم ضمن اشاره به رقابت های مهم و بین المللی ورزشی پیش رو، خطاب به مدیران مراکز آکادمی گفت: حرکت آکادمی در پیشبرد اهداف و سیاست های کمیته ملی المپیک رو به جلو و هدفمند است. این موضوع که ناشی از انگیزه بالای شما مسئولین ارشد این مجموعه است کاملاً قابل تقدیر می باشد.
وی رسیدگی به امور نگهداری، خدمات، تأسیسات، فضای سبز و اماکن ورزشی را از مهمترین وظایف سرپرست معاونت اجرایی آکادمی عنوان کرد و افزود: تصمیمات و اجرای کارها در سازمان باید سیستم محور باشد و از سلیقه محوری باید پرهیز شود. تقسیم صحیح کارها، رعایت سلسله مراتب، یکپارچگی در اهداف و مأموریت ها جزوی از این تصمیمات سیستم محور است.
در ادامه دکتر کیکاوس سعیدی ضمن تقدیر از زحمات سید علیرضا محسنی سرپرست پیشین معاونت اجرایی آکادمی ملی المپیک، آقای حاجی عباسی را از مدیران با سابقه کمیته و آشنا با امور اجرایی آکادمی معرفی کرد و برای وی در امور مربوطه که کاملاً عملیاتی و میدانی است آرزوی موفقیت کرد.  
در پایان نیز حکم سرپرستی معاونت اجرایی آکادمی ملی المپیک توسط دکتر کیکاوس سعیدی به آقای نادر حاجی عباسی اعطاء شد.
در متن این حکم آمده است:
جناب آقای نادر حاجی عباسی
سلام علیکم
نظر به تعهد و تجربه جنابعالی، بدینوسیله به موجب این حکم به عنوان سرپرست معاونت اجرایی آکادمی ملی المپیک منصوب می شوید.
شایسته است با بهره گیری از تجربه صاحب نظران و متخصصان امر، در مدیریت و اجرای وظایف ذاتی آن واحد اهتمام ویژه مبذول فرمایید.
امیدوارم با استعانت از خداوند متعال ضمن حضور موثر و مفید، ددر تعامل، همکاری و ارتباط مطلوب با واحدهای دیگر و سایر ارکان مرتبط با آکادمی ملی المپیک در راستای اعتلای کیفی برنامه ها موفق و موید باشید.
کیکاوس سعیدی دبیرکل و سرپرست آکادمی ملی المپیک
۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ۱۴:۵۷
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید