هوگوپوشان نونهال تست دادند

هوگوپوشان نونهال تست دادند
ورزشکاران دعوت شده به نخستین اردوی آماده سازی تیم ملی تکواندو نونهالان پسر که خود را برای حضور در مسابقات جهانی و آسیایی این رشته ورزشی آماده می کنند، صبح امروز و با حضور در آکادمی ملی المپیک در آزمون های آمادگی جسمانی حضور یافتند.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک، پس از برگزاری مسابقات آزاد کشوری تکواندو در رده سنی نونهالان که اوایل خردادماه، به مدت چهار روز و با حضور 685 تکواندوکار در خانه تکواندو برگزار شد، 35 ورزشکار برتر این مسابقات به همراه 40 تکواندوکار عنوان دار دوره های قبلی مسابقات کشوری برای حضور در رقابت های انتخابی تیم ملی در این رده سنی دعوت شدند.  
این مسابقات20 خردادماه و به میزبانی خانه تکواندو برگزار و در نهایت 25 هوگوپوش جواز حضور در اردوهای آماده سازی این تیم را کسب کردند.
این نفرات که تمرینات آماده سازی خود را از 22 خردادماه و به میزبانی هیأت تکواندو استان البرز آغاز کرده اند، صبح امروز تست آمادگی جسمانی دادند.
دعوت شدگان به تیم تکواندو نونهالان پسر که صبح امروز در آزمون های مذکور حضور پیدا کردند در اوزان مختلف عبارتند از:
۳۳- کیلوگرم: نیما عبداللهی، هانی اتحاد و حسین قلی پور لاشد
۳۷- کیلوگرم: طاها ناظر، محمد شایان فنایی و امیرعباس قنبرزاده پر مکوهی
 ۴۱- کیلوگرم: مهدی رزمیان، آرمین محمدی و امیر محمد نصیراحمدی
۴۵- کیلوگرم: ابوالفضل کلانتری و آردین نجفی ویسرودی
۴۹- کیلوگرم: مبین علیپور و محمد مهدی سعادتی آردی
۵۳- کیلوگرم: آرش ضامنی و طاها احسانی
۵۷- کیلوگرم: ابوالفضل دوستی و محمدحسین تقی پور ثمر
۶۱- کیلوگرم: رادین زینالی و آرمین بهزادی
۶۵- کیلوگر: امیرطاها ذکریایی، سامان درزی و محمد عرفان زارع
۵۹+ کیلوگرم: امیر حسین ولی محمدی مطلق، امیررضا رحمانی زاد و ایلیا شهبازی
پنجمین دوره رقابت‌های قهرمانی نونهالان جهان طی روزهای 6 تا 9 مرداد ماه سال جاری و به میزبانی کشور بلغارستان و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی نونهالان آسیا 31 مرداد تا 5 شهریور و در کشور ویتنام برگزار خواهد شد.
شایان ذکر است حسینعلی نعیمی به عنوان سرمربی و حامد جعفری و اسماعیل اسماعیل پور کادر فنی این تیم در مسابقات جهانی را تشکیل می دهند.
همچنین کوروش رجلی به عنوان سرمربی به همراه هوشیار دیندار و محمد علوی اعضای کادرفنی تیم ملی تکواندو نونهالان در مسابقات آسیایی را تشکیل می دهند.
۲۴ خرداد ۱۴۰۱ ۱۳:۴۱
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید