مراسم تجلیل از مدال آوران رشته ورزشی جودو در المپیک ناشنوایان 2022 برزیل برگزار شد

مراسم تجلیل از مدال آوران رشته ورزشی جودو در المپیک ناشنوایان 2022 برزیل برگزار شد
صبح امروز و با حضور مهران تیشه گران رئیس فدراسیون ورزش های ناشنوایان، آرش میر اسماعیلی رئیس فدراسیون جودو، قهرمانان مدال آور تیم ملی جودو ناشنوایان و دیگر مسئولین فدراسیون و انجمن جودو ناشنوایان، مراسم تجلیل از مدال آوران جودوکار در المپیک ناشنوایان، در سالن شماره 2 استاد فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک، بیست و چهارمین دوره المپیک تابستانی ناشنوایان در کاشیاس دوسول برزیل برگزار و کاروان ورزش ایران با رکورد شکنی موفق به کسب ۱۴ مدال طلا، ۱۲ نقره و ۱۴ برنز و مجموع ۴۰ مدال شد که در رتبه سوم جدول توزیع مدال قرار گرفت.
تیم ملی جودو ناشنوایان که با پنج جودوکار در این رویداد حضور پیدا کرده بود، موفق به کسب دو مدال طلا، دو نقره و دو برنز شد. امیرمحمد دفتری در وزن منهای ۷۳ کیلوگرم و مهرداد صیدی در وزن منهای 100 کیلوگرم موفق به کسب مدال طلا، علی سلحشور در وزن منهای ۶۶ کیلوگرم و حسین‌الله کریمی در وزن منهای ۹۰ کیلوگرم مدال نقره و مسعود رستگار در وزن به اضافه 100 کیلوگرم مدال برنز این مسابقات را کسب کردند.
پخش پاورپوینتی از تاریخچه و کادرانجمن جودو ناشنوایان، سخنرانی رئیس و نایب رئیس فدراسیون، سخنرانی رئیس و دبیر انجمن جودو ناشنوایان و در نهایت تجلیل از مدال آوران تیم ملی جودو ناشنوایان در المپیک برزیل، از جمله برنامه هایی بود که در این مراسم به آن پرداخته شد.
۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ۱۴:۳۳
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید