بانوان اسنوکر باز تست دادند

بانوان اسنوکر باز تست دادند
دعوت شدگان به اردوهای آماده سازی تیم ملی اسنوکر بانوان که خود را برای حضوری قدرتمند در مسابقات قهرمانی آسیای این رشته ورزشی آماده می کنند، صبح امروز در آزمون های آمادگی جسمانی آکادمی ملی المپیک حضور یافتند.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک، پس از پایان رقابت های انتخابی تیم ملی اسنوکر بانوان که طی روزهای دوم لغایت چهارم بهمن ماه، با شرکت 8 اسنوکرباز برتر رنکینگ کشوری و به میزبانی آکادمی بیلیارد و اسنوکر فدراسیون بولینگ و بیلیارد و بولس برگزار شد، در پایان 3 ورزشکار برتر این رقابت ها جواز حضور در اردوهای آماده سازی تیم ملی اسنوکر بانوان را کسب کردند.
سارا بهاروندی از استان لرستان، ملیکا نجفی از استان قزوین و مریم ابراهیمی از استان البرز  نفرات برتر این مسابقات بودند که صبح امروز و با حضور در آکادمی ملی المپیک تست آمادگی جسمانی دادند.
گفتنی است تمرینات آماده سازی این سه ملی پوش جهت اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا از 11 بهمن ماه سال جاری در آکادمی بیلیارد و اسنوکر فدراسیون، واقع در مجموعه ورزشی انقلاب آغاز خواهد شد.
مسابقات اسنوکر قهرمانی آسیا طی روزهای ۲۵ تا ۳۰ اسفندماه 1400 و در کشور قطر برگزار خواهد شد و تیم ملی اسنوکر بانوان ایران با ترکیبی سه نفره به این رویداد مهم بین المللی اعزام خواهد شد.

۹ بهمن ۱۴۰۰ ۱۰:۰۸
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید