بازدید رئیس امور فرهنگ، گردشگری و ورزش سازمان برنامه و بودجه از آکادمی ملی المپیک

بازدید رئیس امور فرهنگ، گردشگری و ورزش سازمان برنامه و بودجه از آکادمی ملی المپیک
حجت الاسلام والمسلمین مهدی رجایی نیا رئیس امور فرهنگ، گردشگری و ورزش سازمان برنامه و بودجه به همراه دکتر صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک، دکتر کیکاوس سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک و سرپرست آکادمی ملی المپیک، پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی و سید نصرالله سجادی مشاور ارشد رئیس کمیته ملی المپیک از آکادمی ملی المپیک بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک، حجت الاسلام و المسلمین رجایی نیا در جریان این بازدید که از کلیه مراکز آکادمی نظیر مرکز سنجش و توسعه قابلیت های جسمانی، مرکز پزشکی ورزشی، مرکز آموزش، سالن فانکشنال و دیگر مراکز و سالن های تمرینی صورت گرفت، ضمن اشاره به این موضوع که بنده کم و بیش در جریان دغدغه های قهرمانان ورزشی هستم گفت: آکادمی ملی المپیک از امکانات خوبی برای ارائه خدمات آموزشی و تمرینی به تیم ها و ورزشکاران ملی برخوردار است.
وی افزود: البته بنده در جریان بازدید متوجه این موضوع شدم که این مجموعه کم نظیر در کشور، نیاز مبرمی به بروزرسانی نرم افزاری و سخت افزاری دارد تا بتواند خدمات مناسب تری را به جامعه ورزش که پرچم‌دار امید  و نشاط در جامعه هستند ارائه کند.
حجت الاسلام و المسلمین رجایی نیا ابراز امیدواری کرد تا پایان سال جاری، باقیمانده بودجه کمیته ملی المپیک به حساب این نهاد که در حال آماده سازی تیم های ملی که سه رویداد مهم بازی های آسیایی هانگ ژو، بازی‌های آسیایی جوانان و مسابقات کشورهای اسلامی را پیش رو دارند، واریز شود تا اندکی از دغدغه های ورزشکاران کاسته شود.

شایان ذکر است حجت الاسلام والمسلمین مهدی رجایی نیا رئیس امور فرهنگ، گردشگری و ورزش سازمان برنامه و بودجه در  جریان این بازدید از اردوهایی آماده سازی تیم های ملی شمشیربازی اسلحه سابر و تیم ملی کشتی فرنگی ناشنوایان بازدید و با اعضای این دو تیم به گفتگو پرداخت.

۶ بهمن ۱۴۰۰ ۱۸:۰۵
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید