دومین وبینار بین المللی پیشگیری از آسیب های ورزشی برگزار می شود

دومین وبینار بین المللی پیشگیری از آسیب های ورزشی برگزار می شود
دپارتمان پیشگیری از آسیب های ورزشی آکادمی ملی المپیک، با حضور سخنرانان برجسته بین المللی اقدام به برگزاری دومین وبینار بین المللی پیشگیری از آسیب های ورزشی در تاریخ 28 دی ماه 1400 کرده است.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک، اساتید و موضوعات سخنرانی این وبینار بین المللی که به دو صورت حضوری (سالن استاد فارسی آکادمی ملی المپیک) و غیرحضوری برگزار خواهد شد به شرح زیر است:
در بخش نخست و پس از برگزاری مراسم افتتاحیه با حضور دکتر کیکاوس سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک و سرپرست آکادمی ملی المپیک و همچنین دکتر محمد حسین علیزاده مسئول دپارتمان پیشگیری از آسیب های ورزشی، مبحث پیشگیری از آسیب های ورزشی در کشتی قهرمانی (اصول و تجربیات) توسط دکتر بابک شادگان رئیس کمیسیون پزشکی اتحادیه جهانی کشتی (فیلا) به شرکت کنندگان ارائه خواهد شد.
در ادامه پروفسور اورت ورهاگن پروفسور و محقق علوم ورزشی مرکز پزشکی دانشگاه آمستردام در خصوص دردسرهای اپیدمیولوژی و اینکه در آینده جوانان چه مسائلی در زمینه آسیب های ورزشی خواهند داشت به سخنرانی خواهد پرداخت.
پروفسور نیکول ون دیک عضو اتحادیه جهانی راگبی، پروفسور و محقق دانشگاه پرتوریا آفریقای جنوبی دیگر سخنران این وبینار خواهد بود که در بخش سوم از این وبینار، در رابطه با برنامه های پیشگیری از آسیب ورزشی در آینده توضیحاتی را ارائه می کند.
لازم به ذکر است علاوه بر جلسه پرسش و پاسخی که در پایان هر بخش و با حضور اساتید بین المللی و شرکت‌کنندگان این وبینار انجام می شود، دکتر مصطفی زارعی، دکتر حامد موسوی و دکتر علیرضا شهاب در پایان هر بخش به ارائه جمع بندی در رابطه با موضوعات سخنرانی خواهند پرداخت.
 
۲۶ دی ۱۴۰۰ ۱۳:۴۹
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید