دعوت‌شدگان به تیم ملی اسکی آلپاین بانوان تست دادند

دعوت‌شدگان به تیم ملی اسکی آلپاین بانوان تست دادند
صبح امروز ورزشکاران دعوت شده به تیم ملی اسکی آلپاین بانوان در حضور نایب رئیس بانوان فدراسیون اسکی و ورزش‌های زمستانی در آزمون های آمادگی جسمانی آکادمی ملی المپیک شرکت کردند.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک، میترا کلهر که از اردیبهشت‌ماه و پس از دریافت حکم سرمربیگری خود از دکتر عباس نظریان رئیس فدراسیون اسکی و ورزش‌های زمستانی، سکان هدایت تیم ملی اسکی آلپاین بانوان را در دست گرفت در خصوص این آزمون‌ها گفت: با هدف توسعه، پیشرفت و به منظور تزریق انگیزه به بانوان ورزشکار این رشته ورزشی از تمامی علاقمندان و مدعیان پوشیدن پیراهن تیم ملی برای حضور در این اردوی آماده‌سازی دعوت کردیم.
 وی افزود: دلیل حضور دعوت‌شدگان در آزمون‌های صبح امروز مرکز سنجش و توسعه قابلیت‌های جسمانی آکادمی ملی المپیک، به این منظور بود که کادرفنی با شرایط جسمانی ورزشکاران آشنا شوند تا در خصوص اردوی چهار هفته‌ای که به زودی برگزار خواهد شد و اختصاص به کارهای هوازی و بدنسازی دارد برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام دهند.
کلهر در ادامه اظهار داشت: پس از این اردوی چهار هفته‌ای مجدداً آزمون‌های آمادگی جسمانی را تکرار خواهیم کرد و در ادامه در صورت کسب موافقت‌های لازم در شرایط کرونا، یک اردوی برون مرزی را برای کسب آمادگی بیشتر اردونشینان برنامه‌ریزی کرده‌ایم که با تعداد نفرات کمتری (تیم A) به این اردو اعزام خواهیم شد.
سرمربی تیم ملی اسکی آلپاین بانوان ضمن اشاره به اینکه پس از این اردوی برون مرزی، مجدداً تمرینات خود را در ایران پیگیری خواهیم کرد ابراز داشت: ترکیه میزبان نخستین مسابقات کسب سهمیه المپیک زمستانی است که در آن حضور پیدا خواهیم کرد و انشاالله با دست پر و کسب امتیازات لازم از سوی اعضای تیم ملی از این مسابقات بازخواهیم گشت.
مرجان کلهر، زیبا کلهر، فروغ عباسی، زهرا علیزاده، مریم کیاشمشکی، عاطفه احمدی، مهسا یارخواه، دنیا تبری، زهرا مقدید، زهرا سلقانی، صدف ساوه‌شمشکی و رکسانا ساوه‌شمشکی دعوت‌شدگان به تیم ملی اسکی آلپاین بانوان را تشکیل می‌دهند.
لازم به ذکر است بازی‌های المپیک زمستانی در فوریه 2022 و به میزبانی کشور چین برگزار خواهد شد.
۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۱۴:۵۵
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید