ارائه بروشور اطلاع‌رسانی شورای حفاظت از ورزشکاران به کاروان اعزامی به المپیک

ارائه بروشور اطلاع‌رسانی شورای حفاظت از ورزشکاران به کاروان اعزامی به المپیک
شورای حفاظت از ورزشکاران در مقابل آزار، اذیت و سوء استفاده در ورزش پیش از اعزام ورزشکاران به بازی‌های المپیک توکیو، اقدام به ارائه بروشور اطلاع رسانی این شورا به ورزشکاران اعزامی نمود.

به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک، ضروری است ورزشکار عزیز کشورمان نه تنها در آستانه رویدادهای بزرگ ورزشی مانند المپیک،  بلکه همواره در کنار آموزش‌ها و تمرین‌های فنی رشته تخصص خود، آموزش‌ها و آگاهی لازم دیگر را نیز کسب کنند.
تعدادی از این نیازها، کسب مهارت‌های اجتماعی، آگاهی از مسئولیت‌ها و حقوق ورزشی و همچنین آگاهی و آموزش نسبت به موضوع حفاظت در مقابل آزار، اذیت و سوء استفاده در ورزش است.
یکی از اقدامات ارزنده شورای حفاظت از ورزشکاران در آستانه اعزام ورزشکاران به رویداد المپیک 2020 توکیو، تهیه و ارائه بروشور اطلاع‌رسانی به ورزشکاران در رابطه با موضوع مذکور است. قطعاً موضوع حفاظت از ورزشکاران در طول بازی‌های المپیک مورد توجه کمیته بین‌المللی المپیک می‌باشد.
شایان ذکر دبیرخانه شورای مذکور علاوه بر توزیع بروشور فوق میان ورزشکاران اعزامی، نسخه الکترونیکی آن را نیز روی وب سایت آکادمی ملی المپیک قرار داده است.
علاقمندان می‌توانند جهت دسترسی به بروشور مذکور به لینک زیر مراجعه نمایند:

http://academy.olympic.ir/fa/academycenters/ovep/hefazat

۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۱۴:۵۰
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید