دعوت‌شدگان به اردوی آماده‌سازی تیم ملی تنیس تست دادند

دعوت‌شدگان به اردوی آماده‌سازی تیم ملی تنیس تست دادند
ورزشکاران دعوت شده به دومین مرحله از اردوهای آماده‌سازی تیم ملی تنیس مردان برای دومین‌بار در سال جاری در آزمون‌های آمادگی جسمانی آکادمی ملی المپیک شرکت کردند.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک، پس از پایان مرحله نخست اردوی آماده‌سازی تیم ملی تنیس آقایان که طی روزهای ۱۱ لغایت ۲۴ اردیبشهت‌ماه در مجموعه ورزشی شهید شیرودی و با حضور 22 تنیسور زیر نظر اکبر طاهری سرمربی این تیم برگزار شد، کادرفنی تیم ملی اقدام به دعوت از 14 ورزشکار برای حضور در دومین مرحله از اردوهای این تیم کرد.
صبح امروز بازیکنان دعوت شده به این مرحله از اردوها که از ۲۰ خرداد آغاز و تا ۴ تیرماه در مجموعه ورزشی شهید شیرودی ادامه خواهد داشت، در آزمون‌های آمادگی جسمانی مرکز سنجش و توسعه قابلیت‌های جسمانی آکادمی ملی المپیک حضور یافتند.
انوشا شاهقلی، سینا مقیمی، معین محمدی، حسام یزدی، اصلان منتخب، علی یزدانی، سامیار الیاسی، یونس طلاور، سیاوش شیردل، امیر علی قوام، معین معظم، محمد مهبد، علیرضا بهزادپور و مهرشاد قفقازی دعوت‌شدگان به دومین مرحله از اردوهای آماده‌سازی تیم ملی تنیس را جهت حضور در رقابت‌های دیویس‌کاپ تشکیل می دهند.
لازم به ذکر است مسابقات دیویس‌کاپ ترکمنستان در گروه چهارم، از 15 شهریورماه سال جاری و با حضور 14 تیم برگزار خواهد شد که در پایان این رقابت‌ها، سه تیم برتر به گروه سوم صعود خواهند کرد.
۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ۱۴:۱۳
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید