آیین گرامیداشت هفته درختکاری و منابع طبیعی در آکادمی ملی المپیک

آیین گرامیداشت هفته درختکاری و منابع طبیعی در آکادمی ملی المپیک
با حضور معاونین و مسئولین وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک، روسای فدراسیون های ورزشی و قهرمانان نامدار ورزش کشور، آیین بزرگداشت هفته درختکاری و منابع طبیعی در تاریخ دوشنبه 18 اسفندماه در محوطه آکادمی ملی المپیک برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک، 15 الی ۲۲ اسفندماه هر سال با عنوان هفته درختکاری و منابع طبیعی نامگذاری شده است. بزرگداشت هفته منابع طبیعی امسال با شعار «همه با هم جهاد برای حفاظت از منابع طبیعی» در سراسر کشور و استان تهران در حال برگزاری است.
به همین مناسبت آکادمی ملی المپیک طبق رسم هر ساله و در راستای ترویج فرهنگ درخت و درخت کاری، ساعت 10 صبح دوشنبه 18 اسفند 1399 با حضور مسئولین و قهرمانان ورزشی کشور و همچنین با مشارکت کمیسیون محیط زیست کمیته ملی المپیک و انجمن اهداء عضو ایران طی برگزاری مراسمی که با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد، نسبت به غرس نهال در محوطه این آکادمی اقدام خواهند کرد.   
شایان ذکر است، تقدیر از خانواده های دو شهید مدافع سلامت و کاشت دو نهال به یادبود این عزیزان توسط خانواده های ایشان از دیگر برنامه هایی است که در جریان این مراسم برگزار خواهد شد.
۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ۰۹:۵۹
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید