آکادمی ملی المپیک ایران جزو 12 آکادمی برتر جهان در زمینه "آموزش المپیک" قرار گرفت

آکادمی ملی المپیک ایران جزو 12 آکادمی برتر جهان در زمینه "آموزش المپیک" قرار گرفت
از سوی آکادمی بین المللی المپیک،آکادمی ملی المپیک ایران جزو 12 آکادمی برتر جهان از میان 149 آکادمی عضو در زمینه "آموزش المپیک" قرار گرفته است.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و به نقل از  روابط عمومی کمیته ملی المپیک، آکادمی بین‌المللی المپیک با ارسال نامه‌ای از فعالیت‌های 12 آکادمی ملی المپیک کشورهای مختلف جهان از جمله آکادمی ملی المپیک ایران، به عنوان یکی از بهترین فعالان در زمینه آموزش المپیک تقدیر نموده و آن‌را الگویی برای دیگر آکادمی‌های المپیک جهان عنوان کرد.
در بخشی از نامه ارسالی آکادمی بین‌المللی المپیک آمده است:
ما قصد داریم شما را از صفحه به روز شده کتابخانه جهانی کمیته بین‌المللی المپیک در مورد آموزش المپیک آگاه سازیم.
از میان ارتباطات و منابع متعدد و ارزشمند سرتاسر جهان، ما فعالیت آکادمی ملی المپیک شما را بعنوان بهترین تجربه در مورد "آموزرش المپیک" با ارائه یک ابزار ارتباطی غنی برگزیده‌ایم.
امیدواریم که شما به کار فوق‌العاده خود همچنان ادامه دهید.شما می توانید الگویی برای تمام آکادمی‌های ملی المپیک در سرتاسر جهان باشید.
گفتنی است: یازده آکادمی برگزیده دیگر در این زمینه که از سوی آکادمی بین‌المللی المپیک مورد تقدیر قرار گرفته‌اند شامل کشورهای آرژانتین،کرواسی، فرانسه،آلمان، ژاپن، پرتغال ،اسپانیا ،نیوزلند، کاستاریکا، استونی و لیتوانی می‌باشند.
 
۲ دی ۱۳۹۹ ۱۱:۵۳
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید