بیست و هفتمین دوره مربیگری بدنساز ویژه بانوان آغاز شد

بیست و هفتمین دوره مربیگری بدنساز ویژه بانوان آغاز شد
بیست و هفتمین دوره مربیگری بدنساز آکادمی ملی المپیک (ویژه بانوان) در بخش تئوری و به صورت غیر حضوری از صبح امروز آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک، با توجه به بروز برخی مشکلات و محدودیت‌ها به‌دلیل شیوع بیماری کرونا و به منظور جلوگیری از انتشار ویروس در محیط‌های آموزشی، طبق برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته، بخش تئوری بیست و هفتمین دوره مربیگری بدنساز آکادمی ملی المپیک توسط مرکز سنجش و توسعه قابلیت‌های جسمانی آکادمی ملی المپیک و مرکز آموزش این مجموعه در قالب هشت روز و از صبح امروز به صورت غیر حضوری آغاز شد.
مهمترین عناوین سرفصل‌های این دوره عبارتند از:
زمانبندی تمرین و اصول تمرینات فانکشنال، ملاحظات خاص تغذیه و مکمل‌ها در کودکان، زنان، سالمندان و بیماران متابولیکی، ارزیابی پوسچرهای استاتیک و دینامیک، تحلیل نیازهای ورزشکار، مانیتورینگ تمرین، LTAD و روش‌‎های تمرینات استقامتی، اصول تمرینات بالای 50 سال، اصول تمرینات سرعت-چابکی و انعظاف‌پذیری، بازگشت به ورزش، Taping، فیزیولوژی زنان و ملاحظات خاص تمرین در دوران قائدگی، شیردهی، بارداری و یائسگی، آسیب‌های ورزشی شایع، نسخه‌نویسی مکمل‌ها و مایعات و ویتامین‌ها قبل ، حین و پس از تمرین.
شایان ذکر است پس از پایان بخش تئوری بیست و هفتمین دوره مربیگری بدنساز که طی روزهای 12 لغایت 21 مهرماه برگزار خواهد شد، در بخش عملی این دوره (با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی)، شرکت‌کنندگان دوره مذکور به چهار قسمت تقسیم و در روزهای 22 و 23 مهر و 27 و 28 مهرماه در کارگاه‌های عملی شرکت خواهند کرد.
گفتنی است آزمون ورودی بیست و هفتمین دوره مربیگری بدنساز بانوان در تاریخ 14 بهمن ماه 1398 با حضور 85 نفر از ورزشکاران و مربیان علاقمند به حضور در این دوره در دو بخش تئوری و عملی برگزار شد که در نهایت 40 نفر جواز حضور در این دوره را کسب کردند.
شرکت‌کنندگان در دوره مذکور پس از انجام آزمون‌های پایانی، در صورت کسب حدنصاب نمره قبولی موفق به اخذ گواهینامه دوره که به دو زبان فارسی و انگلیسی است، خواهند شد.
   
 
   
۱۲ مهر ۱۳۹۹ ۱۵:۳۸
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید