آکادمی ملی المپیک و دانشگاه آزاد اسلامی تفاهم نامه همکاری امضاء می کنند

آکادمی ملی المپیک و دانشگاه آزاد اسلامی تفاهم نامه همکاری امضاء می کنند
روسای آکادمی ملی المپیک و مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک ، در این نشست که با حضور دکتر رضا قراخانلو رئیس آکادمی ملی المپیک، دکتر لشگری رئیس مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد و سید علیرضا محسنی مدیر اجرایی آکادمی ملی المپیک برگزار شد، دکتر قراخانلو با مهم بر شمردن ورزش دانشگاهی و نقش به سزای آن در ورزش قهرمانی گفت : ورزش دانشگاه آزاد همواره توانسته است به ورزش کشور کمک کند و جایگاه مهمی را برای خود ایجاد نماید.

وی با اشاره به جمعیت کثیردانشجویان دانشگاه آزاد ادامه داد : دیدگاه مسئولین ورزش کشور به ورزش دانشجویی مثبت بوده و امید است با تغییراتی که در مدیریت ورزش این سازمان بوجود آمده است شاهد رشد و توسعه بیش از پیش این نهاد باشیم .

دکتر لشگری که به تازگی به عنوان رئیس مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد منصوب شده است گفت : آکادمی ملی المپیک یکی از بزرگترین مراکز علمی _ ورزشی کشور می باشد که با حضور فردی علمی در راس آن و کارشناسان خبره در بدنه توانسته است به عنوان یک جایگاه ورزش قهرمانی مثال زدنی ظاهر شود.

وی در پایان گفت : با مذاکراتی که انجام شده در آینده نه چندان دور ، تفاهم نامه همکاری فی مابین هر دو سازمان به امضاء خواهد رسید تا شاهد فعالیت های علمی و پویا باشیم .

 

۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۴۶
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید