چهاردهمین شماره نشریه علمی خبری آکادمی ملی المپیک منتشر شد

چهاردهمین شماره نشریه علمی خبری آکادمی ملی المپیک منتشر شد
چهاردهمین شماره نشریه علمی خبری آکادمی ملی المپیک با عنوان المپین، در 36 صفحه منتشر و در اختیار جامعه ورزش و دیگر علاقمندان قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک، در این شماره از نشریه المپین که با مدیر مسئولی دکتر رضا قراخانلو رئیس آکادمی ملی المپیک و ویژه فصل بهار به چاپ رسیده است، علاقمندان با مقالات علمی- ورزشی، مقالات مرتبط با کووید 19 و چکیده‌ای از مهمترین اخبار مرتبط در حوزه آکادمی ملی المپیک آشنا می‌شوند.
عنوان مقالات علمی که در این شماره به چاپ رسید به شرح زیر می باشد:
یادداشت تحلیلی دکتر صالحی امیری با موضوع اثرات کرونا بر سبک زندگی، فعالیت بدنی و سلامت مغز سالمندان، تمرین در ارتفاع، بطن راست پاشنه آشیل ورزشکاران استقامتی، ورزش و عملکرد ایمنی در ورزشکاران حرفه‌ای، هیپنوتیزم ورزشی هوشیار با چشم باز، عملکرد ورزشی استقامتی و توزیع شدت تمرینات، تقسیم‌بندی مکمل‌های ورزشی از لحاظ کاربرد، لزوم درآمدزایی برای باشگاه‌های ورزشی از طریق فروش بلیت، آشنایی با ماساژ وتسو، پیمایش خط الرأس دارآباد به توچال، معلمان تربیت بدنی- تأثیرگذارترین افراد در فرآیند تعلیم و تربیت مبتنی بر ارزش های المپیک.
علاقمندان می‌توانند فایل PDF مربوط به چهاردهمین شماره نشریه علمی خبری المپین را از لینک زیر دانلود نمایند:
http://academy.olympic.ir/fa/nashrieh
گفتنی است گزارش عملکرد مراکز آکادمی ملی المپیک در سال 1398 نیز به صورت فایل PDF هم اکنون در دسترس عموم قرار گرفته است که از طریق لینک زیر قابل دریافت است:
http://academy.olympic.ir/fa/gozaresh
۱۳ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۵۰
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید