دوره غیر حضوری آموزش المپیک ویژه معلمان تربیت بدنی سراسر کشور

دوره غیر حضوری آموزش المپیک ویژه معلمان تربیت بدنی سراسر کشور
دوره غیر حضوری آموزش المپیک ویژه معلمان تربیت بدنی سراسر کشور توسط بخش توسعه ارزش های المپیک (OVEP) آکادمی ملی المپیک برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک، پیرو جلسه شورای مدیران این آکادمی که در تاریخ 16 فروردین برگزار شد، حاضرین با توجه به شرایط به وجود آمده پس از شیوع ویروس کرونا در خصوص ارائه خدمات از راه دور مراکز آکادمی به بحث و تبادل نظر پرداختند.
در همین راستا و به منظور تحقق نقش و مأموریت آکادمی های ملی المپیک مطابق منشور المپیک، آکادمی ملی المپیک ایران با مشارکت اساتید و کارشناسان با تجربه در نظر دارد در شرایط فعلی، یک دوره یک ماهه آموزشی غیر حضوری با هدف آشنایی، توسعه و انتقال ارزش های المپیک (OVEP) ویژه معلمان علاقمند تربیت بدنی طراحی و برگزار می نماید.
ناهید کریمی مدیر بخش توسعه ارزش های المپیک آکادمی و مدیر دوره مذکور اهداف دوره را به شرح زیر عنوان کرد:
آشنایی و آموزش معلمان تربیت بدنی با جنبش المپیک، مفاهیم، ارزش ها و رویکردهای آن در میان دانش آموزان، تلفیق عملی این آموزش ها در درس تربیت بدنی و استفاده از آنها به عنوان ابزاری برای ایجاد علاقه و تفهیم دروس دیگر در کلاس های آموزشی، آشنایی بیشتر با ابعاد دیگر ورزش، المپیک و المپیزم به غیر از کسب مدال در رویدادهای ورزشی و آشنایی و کسب اطلاعات مستند از بیماری فراگیر covid 19.
علاقمندان جهت آشنایی بیشتر با نحوه ثبت نام و شرایط برگزاری دوره به لینک زیر مراجعه نمایند:
http://academy.olympic.ir/fa/academycenters/ovep

۱۹ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۱
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید