دوره مقدماتی تربیت مربی بدنساز

دوره مقدماتی تربیت مربی بدنساز
دومین دوره آموزشی و مقدماتی تربیت مربی بدنساز توسط مرکز سنجش و توسعه قابلیت های جسمانی آکادمی ملی المپیک برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، آکادمی به عنوان مرکزی علمی در توسعه ورزش قهرمانی، هر ساله اقدام به طراحی و اجرای کارگاه‌ها و دوره های آموزشی متنوعی برای مربیان و ورزشکاران رشته های مختلف ورزشی و همچنین علاقمندان به حوزه های مختلف علوم ورزشی نموده است.
در همین راستا و به دلیل استقبال کم نظیر علاقمندان به شرکت در نخستین دوره مقدماتی مربی بدنساز که طی روزهای 22 لغایت 25 تیرماه 1398 برگزار شد، این دوره برای دومین بار در سال جاری و با هدف همسان سازی دانش شرکت کنندگان در دوره های پیشرفته آکادمی ملی المپیک و همچنین آشنایی بیشتر آنها با شرایط و امکانات آکادمی برنامه ریزی، تدوین و برگزار می شود.
از مهمترین موضوعاتی که در این دوره چهار روزه به شرکت کنندگان ارائه خواهد شد می توان به این مباحث اشاره کرد:
شناخت و توسعه قابلیت های زیست حرکتی، تغذیه ورزشی، روانشناسی ورزش، فیزیولوژی ورزشی کاربردی، کینزیولوژی کاربردی، تمرینات پایه(ABC)، تجزیه وتحلیل نیازهای ورزشکاران، تمرینات پایه قدرتی، معاینات اولیه و بررسی سلامت، حرکات اصلاحی،CPR  و کمک های اولیه، سازگاری با ورزش، تمرین با وزن بدن و ارزیابی قابلیت های جسمانی.
گفتنی است دوره ذکر شده از 40 امتیاز برای حضور در دوره عالی مربیگری بدنساز آکادمی برخوردار است.
علاقمندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت آکادمی ملی المپیکwww.olympicacademy.ir  مراجعه و یا با شماره 26216195-021 تماس حاصل کنند.
۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۰۶
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید