پیگیری تمرینات تیم ملی اسکی آلپاین دختران در آکادمی ملی المپیک

پیگیری تمرینات تیم ملی اسکی آلپاین دختران در آکادمی ملی المپیک
اردونشینان تیم ملی اسکی آلپاین دختران در رده سنی جوانان تمرینات خود را در آکادمی ملی المپیک پیگیری می کنند.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، ورزشکاران دعوت شده به نخستین مرحله از اردوهای آماده سازی و شبانه روزی تیم ملی اسکی دختران که تمرینات خود را از یکشنبه 16 تیرماه در آکادمی ملی المپیک آغاز کرده اند، صبح امروز و زیر نظر سمیرا زرگر سرمربی این تیم به تمرین پرداختند.
سمیرا زرگر در خصوص اردو گفت: این مرحله از اردوهای آماده سازی دختران اسکی باز به مدت دو هفته دیگر در آکادمی جریان خواهد داشت و اردونشینان این تیم پس از تعطیلی دو هفته ای، تمرینات خود را در آکادمی پیگیری خواهند کرد.
زرگر در ادامه گفت: اعضای تیم ملی اسکی آلپاین دختران نیز همچون آقایان این رشته به دو گروه تقسیم شده اند که نازنین مقدید، آرتمیس حسینی و مهرناز کیا شمشکی در گروه اول به المپیک جوانان در لوزان سوئیس اعزام خواهند شد و عاطفه احمدی، دنیا تبری، زهرا مقدید و آناهیتا پارسا در گروه دوم به همراه نفرات گروه اول شرکت کنندگان در مسابقات اسکی آلپاین قهرمانی آسیا را تشکیل می دهند.
سرمربی تیم ملی اسکی آلپاین دختران در پایان و ضمن اشاره به هزینه بالای اردوهای تیم گفت: ما برای اینکه اردونشینان برای حضور در مسابقات پیش رو به اوج آمادگی خود برسند حداقل سه مرحله اردوی بدنسازی را برنامه‌ریزی کرده ایم که این کار در کشورهای همسایه و حتی بعضی تیم های اروپایی و طراز اول اسکی دنیا بی‌سابقه است. جا دارد از مسئولین فدراسیون که هزینه این اردوها را متقبل شده و با کادرفنی تیم هماهنگی کامل را دارد تشکر و قدردانی نمایم.
۲۲ تیر ۱۳۹۸ ۱۳:۵۶
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید