مربی تیم ملی بوکس: در همه اوزان شانس کسب سهمیه را داریم / رقابت مشت زنان ایران و اوکراین در اردوی مشترک

مربی تیم ملی بوکس: در همه اوزان شانس کسب سهمیه را داریم  / رقابت مشت زنان ایران و اوکراین در اردوی مشترک
اردوی مشترک تیم ملی بوکس ایران و اوکراین جهت حضور قدرتمند ملی پوشان برای کسب سهمیه المپیک در آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک دنبال می شود.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، 20 نفر از بوکسورهای کشورمان در قالب دوتیم خود را جهت حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک آماده می کنند.
غلامرضا کریمی مربی تیم ملی بوکس کشورمان در خصوص کسب سهمیه و اردوی مشترک این تیم گفت: پس از کسب یک سهمیه المپیک توسط احسان روزبهانی در رقابت های جهانی باکو، این بار تیم را برای رقابت های قزاقستان که به عنوان آخرین مسابقات انتخابی المپیک می باشد، آماده می کنیم.
وی در ادامه در خصوص اردوی مشترک مشت زنان با تیم ملی اوکراین گفت: ما اردوی مشترکی را با تیم ملی بوکس کشور اوکراین در حال برگزاری هستیم و در نوبت بعداز ظهر اعضاء این تیم با بوکسورهای کشورمان به تمرین های تکنیکی و تاکتیکی می پردازند.
وی افزود: در ادامه این تمرینات تیم کشورمان در دو مرحله با مشت زنان اوکراینی به رقابت خواهند پرداخت.
کریمی در پایان در خصوص رقابت های قزاقستان که دردهه اول فروردین ماه برگزار می شود گفت: ما در بازیهای انتخابی المپیک در قزاقستان  که هرچند دشواراست ولی تمام تلاش خود را خواهیم کرد چون ما به همه اوزان امیدواریم و در همه اوزان شانس کسب سهمیه را خواهیم داشت.
شایان ذکر است که در المپیک پکن تیم ملی بوکس ایران در سه وزن حضور داشت که سپهوند توانست مقام چهارمی این رقابت ها را کسب نماید.
۴ دی ۱۳۹۰ ۱۲:۲۰
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید