وبینار ورزش ایمن در جنبش المپیک برگزار می شود

وبینار ورزش ایمن در جنبش المپیک برگزار می شود
شورای حفاظت از ورزشکاران کمیته ملی المپیک با مشارکت آکادمی ملی المپیک اقدام به برگزاری وبیناری آموزشی با عنوان ورزش ایمن در جنبش المپیک"اقدامات و ابتکارات کمیته ملی المپیک ایران و کمیته بین‌المللی المپیک" در تاریخ سه شنبه 18 مرداد 1401 نموده است.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک، خانم دکتر ناهید کریمی دبیر شورای حفاظت از ورزشکاران کمیته ملی المپیک در خصوص برگزاری این وبینار گفت: وبینار ورزش ایمن در جنبش المپیک به منظور تحقق بیشتر اهداف شورا و آشنایی و اطلاع بیشتر مسئولین فدراسیون ها و ورزشکاران رشته‌های مختلف ورزشی از ابتکارات کمیته بین المللی المپیک (IOC) در خصوص موضوع حفاظت از ورزشکاران برگزار خواهد شد.
وی افزود: توضیح در خصوص اقدامات و ابتکارات کمیته ملی المپیک ایران در این زمینه نیز از دیگر موضوعات مهمی است که در وبینار مذکور به آن پرداخته خواهد شد.
دکتر ناهید کریمی در خصوص سخنرانان و سرفصل هایی که در این وبینار به شرکت کنندگان ارائه خواهد شد اظهار داشت: در ابتدا و پس از صحبت های آغازین دکتر کیکاوس سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک و عضو شورای حفاظت از ورزشکاران، خانم کریستی باروز مدیر ارشد بخش ورزش ایمن در کمیته بین المللی المپیک به عنوان سخنران کلیدی این وبینار توضیحاتی را ارائه خواهد کرد.
در ادامه دکتر رضا قراخانلو نایب رئیس شورای حفاظت از ورزشکاران و عضو انجمن کمیته های ملی المپیک (ANOC) به همراه بنده، اطلاعات مربوط به عملکرد شورا طی دو سال اخیر و همچنین جمع بندی صحبت‌های خانم کریستی باروز خطاب به شرکت کنندگان را بر عهده خواهیم داشت.
دکتر کریمی در ادامه ابراز داشت: دکتر پدیده بلوری زاده سرمربی تیم ملی بسکتبال دختران ایران در رده سنی جوانان در خصوص راهکارهای پیشنهادی برای ورزش ایمن در بین ورزشکاران زن ایرانی، سجاد گنج زاده رئیس کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک در رابطه با برنامه های پیش روی این کمیسیون در زمینه حفاظت از ورزشکاران و محمد رضا اویسی در خصوص یافته های خود از دوره افسران حفاظت از ورزشکاران که در آن حضور یافته بود صحبت خواهند نمود.


۱۰ اَمرداد ۱۴۰۱ ۰۸:۲۱
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید