کارگاه های آموزشی غیر حضوری

کارگاه های آموزشی غیر حضوری
با توجه به شرایط پیش آمده به دلیل شیوع ویروس کرونا، مرکز سنجش و توسعه قابلیت های جسمانی آکادمی ملی المپیک اقدام به برگزاری دو کارگاه آموزشی به صورت مجازی نموده است.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک، با توجه به شرایط حاضر و به منظور جلوگیری از انتشار ویروس در محیط های آموزشی و همچنین با عنایت به لزوم برگزاری کارگاه های آموزشی به صورت غیر حضوری، مرکز سنجش آکادمی اقدام به برگزاری دو کلاس آموزشی با عنوان تمرینات فانکشنال با رویکرد قهرمانی و بررسی نتایج تست‌های فیزیولوژیکی و طراحی تمرین براساس نتایج تست‌ها نموده است.
از مهمترین مباحثی که در کارگاه تمرینات فانکشنال با رویکرد قهرمانی به شرکت کنندگان ارائه خواهد شد می‌توان به این موارد اشاره کرد: اصول تمرینات فانکشنال، اصول برنامه ریزی تمرینات فانکشنال، اصول تمرینات فانکشنال سرعتی و چابکی و اصول تمرینات فانکشنال قدرتی و توانی.
همچنین در کارگاه بررسی نتایج تست‌های فیزیولوژیکی و طراحی تمرین براساس نتایج تست‌ها، موضوعاتی نظیر داده های سیستم قلبی، عروقی و تنفسی و کاربرد آنها، تجزیه و تحلیل داده های آزمون گازهای تنفسی، بررسی مقالات مرتبط با سیستم قلبی، عروقی و تنفسی، آزمون وینگیت دست و پا و آزمون های نیمه آزمایشگاهی قلبی، تنفسی (غیر مستقیم) به شرکت کنندگان ارائه می شود.
متقاضیان شرکت در این کارگاه ها، جهت کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ثبت نام به لینک زیر مراجعه نمایند:
http://academy.olympic.ir/fa/news/3541۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۵:۳۷
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید