جلسه شورای مدیران آکادمی ملی المپیک برگزار شد

جلسه شورای مدیران آکادمی ملی المپیک برگزار شد
صبح امروز جلسه شورای مدیران آکادمی ملی المپیک برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، در این جلسه که با حضور دکتر قراخانلو و مدیران مراکز آکادمی ملی المپیک برگزار شد، از زحمات دکتر سید شمس الدین تقوی در طی مدت سرپرستی آکادمی ملی المپیک تقدیر و تشکر شد.
همچنین حاضرین جلسه در رابطه با مجموعه فعالیت های انجام گرفته در سال 98 و ارائه گزارش، جمع بندی و تحلیل فعالیت های سال جاری و پیش بینی برنامه های مراکز آکادمی در سال 99 بر اساس سیاست کمیته ملی المپیک و آکادمی به بحث و تبادل نظر پرداختند و مقرر شد برنامه های خود را ارائه نمایند.
در این جلسه مقرر شد گزارشی جامع از برگزاری نخستین همایش آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک و دستاوردهای کاربردی آن جمع آوری شده و جمع‌بندی‌های لازم برای برگزاری این همایش در سال آینده اقدامات لازم انجام گیرد.
در ادامه جلسه در خصوص شرایط ویژه و حاکم بر جامعه و آکادمی ملی المپیک به دلیل شیوع ویروس کورونا نکاتی ذکر شد، و بر آمادگی آکادمی در این ایام برای ارائه سرویس به ورزشکارانی که کسب سهمیه المپیک کرده‌اند و یا در راه کسب سهمیه می‌باشند تأکید شد.
در پایان مقرر شد برای ارائه خدماتی مطلوب‌تر به ورزشکاران، مذاکرات لازم با مسئولین فدراسیون پزشکی ورزشی انجام شود تا برای تسهیل در ورود و خروج ورزشکاران و استقرار کارشناسان این فدراسیون با تجهیزات تشخیصی ویروس کرونا در آکادمی ملی المپیک، اقدامات لازم انجام پذیرد.

۵ اسفند ۱۳۹۸ ۱۵:۰۲
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید