مراسم افتتاحیه دومین مرحله طرح بورسیه ورزشی آکادمی ملی المپیک برگزار می شود

مراسم افتتاحیه دومین مرحله طرح بورسیه ورزشی آکادمی ملی المپیک برگزار می شود
دومین مرحله از طرح بورسیه ورزشی امیدها و ستاره های آکادمی ملی المپیک، صبح روز سه شنبه 30 مهرماه 1398 و در بخش دختران آغاز به کار می کند.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، نخستین مرحله از این طرح که یکی از برنامه های مهم و حمایتی کمیته ملی المپیک برای حضور موفق در المپیک جوانان 2022 و در رده سنی 14 الی 16 سال است، با حمایت ریاست کمیته ملی المپیک و تصویب هیات اجرایی در مردادماه 1398 و با حضور 22 ورزشکار نخبه در بخش پسران و 28 ورزشکار دختر نخبه به مرحله اجرا  رسید. 
در ادامه و در جلسه ای مشترکی که بین رئیس و مدیران آکادمی ملی المپیک به همراه نمایندگان فدراسیون های ورزشی حاضر در طرح مذکور برگزار شد، گزارش عملکرد هر یک از ورزشکاران از دوره سه روزه اول به نمایندگان فدراسیون ها ارائه و دو طرف در خصوص تاریخ برگزاری مرحله دوم این طرح به بحث و تبادل نظر پرداختند.
در همین راستا و طی برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته، دومین مرحله از این طرح طی روزهای 30 مهر لغایت 2 آبان برای نمایندگان 9 فدراسیون و ویژه دختران، و در روزهای 12 لغایت 14 آبان برای نمایندگان 8 فدراسیون ویژه پسران برگزار خواهد شد.
لازم به  ذکر است برنامه ها و فعالیتهای تخصصی پیش بینی شده‌ای از سوی مراکز آکادمی ملی المپیک برای نوجوانان نخبه حاضر در این طرح که همگی دارای مقام های کشوری و آسیایی هستند ارائه خواهد شد.
در این طرح روال به این صورت است که ورزشکاران معرفی شده از سوی فدراسیون های ورزشی در قالب اردویی سه روزه، ضمن حضور در آکادمی ملی المپیک، در برنامه های آموزشی، فرهنگی، تمرینی و تفریحی در نظر گرفته شده شرکت می‌کنند.

۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۲
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید