دعوت شدگان به تیم ملی تکواندو بانوان تست دادند

دعوت شدگان به تیم ملی تکواندو بانوان تست دادند
ورزشکاران دعوت شده به اردوی تیم ملی تکواندو بانوان در آزمون های آمادگی جسمانی آکادمی ملی المپیک حضور یافتند.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، پس از برگزاری مسابقات انتخابی و ورود به اردوی تیم ملی تکواندو بانوان که در اوزان المپیکی و در تاریخ یکم مهرماه در مرکز جهانی تکواندو برگزار شد، در نهایت 8 هوگوپوش جواز حضور در اردوهای آماده سازی این تیم را کسب کردند.
غزل سلطانی، نگار اسماعیلی، کوثر اساسه، نرگس میر نوراللهی، یلدا ولی نژاد، آناهیتا توکلی، ملیکا میرحسینی، زینب اسماعیلی نفرات برتر مسابقات انتخابی هستند که در اوزان المپیکی 49- ، 57- ، 67 – و 67+ کیلوگرم عناوین برتر این رقابت ها را کسب کردند.
برترین های مسابقات انتخابی به همراه مهلا مومن‌زاده دارنده مدال مسابقات قهرمانی جهان 2019 و کیمیا همتی و کیمیا علیزاده  که در رقابت تیمی جام جهانی 2019 و هنرهای رزمی جهان 2019 موفق به کسب مدال شده و از حضور در این مرحله انتخابی معاف بودند، اردونشینان تیم ملی تکواندو بانوان را تشکیل می‌دهند.
شایان ذکر است تمرینات آماده سازی بانوان تکواندوکار که تورنمنت چین را در روزهای 16 لغایت 18 آبان ماه سال جاری پیش رو دارند، در مرکز جهانی تکواندو و با هدایت مهرو کمرانی به عنوان سرمربی و فاطمه صفرپور و ریحانه فولادی به عنوان مربی پیگیری می شود.


۱۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۳:۱۳
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید