هاشم صیامی به مدت چهار سال رئیس فدراسیون دوومیدانی شد

هاشم صیامی به مدت چهار سال رئیس فدراسیون دوومیدانی شد
پس از پایان مجمع انتخاباتی فدراسیون دوومیدانی که صبح امروز در سالن اجتماعات آکادمی ملی المپیک برگزار شد، هاشم صیامی با ۲۴ رأی اعضای مجمع، به مدت چهار سال به عنوان رئیس فدراسیون دوومیدانی انتخاب شد.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک، مجمع انتخاباتی فدراسیون دوومیدانی صبح امروز با حضور پنج کاندیدا و به ریاست مهدی علی‌نژاد معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در سالن اجتماعات آکادمی ملی المپیک برگزار شد.
در دور نخست این مجمع انتخاباتی، هاشم صیامی ۱۶ رأی، ایوب بهتاج ۱۳ رأی، افشین داوری ۱۲ رأی و حسین جلالی 2 رأی از آراء مأخوذه را به خود اختصاص دادند. مریم منظمی دیگر کاندیدای این مجمع نیز رأیی را کسب نکرد.
 صیامی و بهتاج موفق به حضور در دور دوم مجمع انتخاباتی فدراسیون دوومیدانی شدند که هاشم صیامی در این مرحله با کسب ۲۴ رأی به عنوان رئیس فدراسیون دوومیدانی انتخاب شد.
گفتنی است احسان حدادی، مهدی پیرجهان و ریحانه مبینی به عنوان (نماینده ورزشکاران)، شهرام شهبازی (نماینده داوران)، هادی سپهرزاد (نماینده مربیان) و دانشگاه آزاد اسلامی و پلیمرخلیج فارس به عنوان (نمایندگان باشگاه‌ها) در این مجمع حضور داشتند.
۲۰ مهر ۱۳۹۹ ۱۵:۳۴
تعداد بازدید : ۲۲
کد خبر : ۳,۶۸۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید