به منظور حضور در مسابقات قهرمانی آسیا:

هوگوپوشان تست دادند

هوگوپوشان تست دادند
ورزشکاران دعوت شده به نخستین مرحله از اردوهای آماده سازی تیم ملی تکواندو بزرگسالان در آزمون‌های آمادگی جسمانی آکادمی ملی المپیک شرکت کردند.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، پس از پایان مرحله نخست مسابقات تکواندو قهرمانی آزاد کشور که طی روزهای 7 لغایت 10 دی ماه برگزار شد، 16 هوگوپوش برتر این مسابقات به همراه برترین‌های مسابقات داخلی و بین‌المللی در یک سال گذشته، با تشخیص کادرفنی به تیم ملی تکواندو بزرگسالان در بخش مردان دعوت شدند.
در ادامه و پس از برگزاری دو مرحله مسابقات انتخابی، 23 ورزشکار برتر جواز حضور در نخستین مرحله از اردوهای آماده سازی این تیم را کسب کردند که این نفرات صبح امروز و با حضور در آکادمی ملی المپیک تست آمادگی جسمانی دادند.
تمرینات اعضای تیم ملی تکواندو آقایان که به گفته سرمربی این تیم با توجه به حضور در مسابقات لیگ از آمادگی خوبی برخوردارند، از بعد از ظهر امروز به میزبانی خانه تکواندو و با هدایت فریبرز عسگری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق و وحید عبداللهی به عنوان مربی پیگیری خواهد شد. لازم به ذکر است هادی ساعی قهرمان المپیکی این رشته ورزشی نیز در جریان اردوها به عنوان مدیرفنی در کنار ملی پوشان حضور خواهد داشت.
اسامی دعوت شدگان به نخستین مرحله از اردوهای آماده سازی تیم ملی تکواندو آقایان به شرح زیر است: آرمین هادی پور، یاشار عطاردی، حسین لطفی، محمدصادق دهقانی، محمدحسن پلنگ افکن، محمد کاظمی، سروش احمدی، فرزان عاشورزاده، امیرحسین محمد خانلو، سینا بهرامی، میرهاشم حسینی، مهدی یوسفی، امیرمحمد بخشی، مهدی عابدینی، مهدی جلالی، مهران برخورداری، عرفان حیدری، عرفان ناظمی، علیرضا نادعلیان، محمدرضا خانی، سجاد مردانی، سعید رجبی و فرشاد قیاس شندی.
گفتنی است تیم‌ملی تکواندو ایران که تا کنون و در گروه مردان موفق به کسب 2 سهمیه حضور در بازی‌های المپیک 2020  توکیو شده است، رقابت‌های تکواندو قهرمانی آسیا را در اواسط اسفندماه سال جاری به میزبانی "بیروت" لبنان پیش‌رو دارد.
۲۸ دی ۱۳۹۸ ۱۳:۵۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید