/ نمایش جزییات خبر

با حضور در آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک :آغاز دور جدید تمرینات ملی پوشان جودوکار

با حضور در آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک :آغاز دور جدید تمرینات ملی پوشان جودوکار
با حضور 13 جودوکار دعوت شده به تیم ملی جودوی آقایان هفتمین مرحله از اردوی آماده سازی این تیم برای حضوری قدرتمند در بازیهای آسیای اینچئون آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، جودو کاران دعوت شده به اردوی هفتم با برپایی این اردو در آکادمی ملی المپیک که به مدت دو هفته طول خواهد کشید خود را برای سه رویداد مهم قهرمانی جهان، بازیهای آسیایی و کسب سهمیه المپیک آماده می کنند.
مسعود حاجی آخوندزاده سرمربی تیم ملی جودو آقایان در خصوص ادامه اردوها و برنامه های در نظر گرفته شده برای تیم گفت: در روز 26 تیر سه یا چهار جودوکار را به تورنمنت روسیه اعزام خواهیم کرد ولی تمرینات را نه تنها قطع نخواهیم کرد بلکه با اضافه شدن 12 جودوکار دیگر تمرینات را در آکادمی ملی المپیک ادامه خواهیم داد.
وی در خصوص حضور در رقابتهای جهانی نیز گفت : از آنجایی که هدف اصلی ما رقابتهای آسیایی اینچئون و موفقیت در آن بازیها می باشد لذا چهارم شهریور با آمادگی نسبی به رقابتهای جهانی اعزام خواهیم شد .
شایان ذکر است هفتمین مرحله از اردوی آماده سازی جودوکار در آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک از 21 تیرماه آغاز و تا 26 تیرماه ادامه خواهد داشت.
۲۳ تیر ۱۳۹۳ ۱۳:۰۵
تعداد بازدید : ۱,۳۹۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید