/ نمایش جزییات خبر

بازدید دبیر کل کمیته ملی المپیک از اردوی کبدی کاران

بازدید دبیر کل کمیته ملی المپیک از اردوی کبدی کاران
دبیر کل کمیته ملی المپیک صبح امروز با حضور در آکادمی ملی المپیک از تمرینات تیم ملی کبدی بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، بهرام افشارزاده دبیر کل کمیته ملی المپیک صبح امروز با حضور در آکادمی به همراه محمدرضا مقصود لو رییس فدراسیون کبدی از اردوی این تیم و تمرینات آنان دیدن کرد.
افشارزاده در ابتدای این دیدار به حمایت همه جانبه اش در سالهای ابتدایی تاسیس این رشته در کشورمان اشاره کرد و گفت: نگاه ویژه ای به این رشته داریم و از هیچ کمکی هم دریغ نخواهیم کرد و شما هم باید به دور از هر گونه حاشیه ای به تمرینات خود بپردازید.
وی در ادامه افزود: با توجه به اینکه هندی ها در این رشته نفوذ دارند ولی شما باید سعی و تلاش خود را بکنید و تمرینات خود را با تمام قدرت دنبال کنید تا بتوانید یک بار دیگر پرچم کشورمان را در مسابقات پیش روی بخصوص بازیهای داخل سالن اینچوان کره جنوبی به اهتزاز در بیاورید.

در پایان این دیدار مقصودی رئیس فدراسیون کبدی هم از افشارزاده به خاطر حمایت های فراوانش از بدو تاسیس این رشته تا به کنون تشکر کرد.
شایان ذکر است کبدی کاران کشورمان اردوی یک هفته ای خود را امروز در آکادمی به پایان می رسانند و قرار است در ادامه روند اردوهای خود بعداز ظهرامروز راهی اردبیل شوند تا تمرینات خود را در آن شهر پیگیری کنند.
گفتنی است کبدی کاران تیرماه امسال در مسابقات داخل سالن اینچوان کره جنوبی شرکت می کنند.  

 

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۰۲
تعداد بازدید : ۲,۰۰۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید